Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Ernesto78 #53058 üzenetére

    Szia, igen először az OBSS coexistence és STBC Tx tiltás hozott javulást, de fontos volt még a Wifi kártya tulajdonságaiban a 2,4 GHz-nél az alap beállítást 20 mhz-ről átállítani Autora.
    Sajnálom, hogy nem jártál erre korábban. Elég sok energiámat elvette mire mindent végigpróbálgattam :( és közben a neten is találtam egy hasonló esetet, akinek szintén ez volt a megoldás.
    Néha váltogatok 1 és 6 csatornák között. Mindkét esetben ajánlott szerinted Upper-re állítani? Tudom mit jelent, csak még nem vettem észre különbséget a 2 beállítás között.
    Az OBSS és STBC tiltás nem okozhat valami gondot? Mert igaz, hogy korlátoznak, de elvileg a jel stabilitásért is felelősek.

    MasterMark: Pedig úgy néz ki, hogy ezek a beállítások okozták a gondot.

    viktorhu: Én? Gonoszkodás, ez most komoly? :) Olvastad a korábbi hozzászólásokat is pl hogy menjek apámhoz és kérjem meg ne korlátozza a netem? Leírtam, hogy a kirakott képen is látható dolgot kellett átállítanom és a kártya tulajdonságaiban. Ezek alapján azt hittem egyértelmű lehet 1-2 szakinak és megerősítést vártam.

Új hozzászólás Aktív témák