Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    őstag

    válasz csongi #10625 üzenetére

    :( Zavart érzek az erőben. Valamit - valamiket igencsak félreértesz.
    Nem tudom hova rakod azokat a pontokat de, hogy a pilótád nem lehet ennyi játék után 100 százalékos az tuti.
    Kettővel föntebb Francia leírta melyik képességeket érdemes fejleszteni, nagyon jó, tanács fontold meg!
    Ahogy Sacco is írja felejtsd el a levelt meg rankot: csak a BR számít!
    A belinkelt képeden ott van a probléma. Igaz csak három gép látszik de abból egy 1,3 -as, egy 2,0-ás, egy meg 2,3-as.
    A játék a 2,3-as gép miatt simán bedobhat olyan csatába ahol 3,3-as gépekkel találhatod magad szemben. Oda bizony a kis 1,3 Heinkel nagyon kevés.
    Próbálj meg olyan gépeket csatába vinni egyszerre amelyek között lehetőleg 0,5 BR-nél nincs nagyobb eltérés. Még egyszer mondom a level nem számít, nyugodtan keverhetsz egyes - kettes szintű gépeket, ha a BR-jük ugyanaz.
    Vedd számításba azt is, hogy ha egy alap géppel repülsz amin még nincsenek kifejlesztve a modulok, az bizony harmatgyenge lesz. Addig míg legalább a motor cuccok nincsenek meg szívás lesz vele a játék.
    Ég és föld a különbség egy alap meg egy kimaxolt gép közt.
    Még valami: a nagy sebbességű ellenséges gépek. Azért néhány kivételtől eltekintve nincsen akkora egetverő különbség az azonos BR-ű gépek között.
    Az hogy úgy lehagynak szerintem inkább a sebesség-energia témából fakadhat. Nem akarok ebbe nagyon belemenni, ha érdekel itt olvashatsz róla részletesen.
    A lényeg annyi, hogy ha magasabban vagy mint az ellenfeled a támadás közbeni zuhanásból eredően nagyobb lesz a sebességed mint az övé. Vagyis a magassági fölényt sebességé váltod át. Ilyenkor érezheted azt, hogy az ellenfeled sokkal gyorsabb nálad.
    Szóval nem olyan pofonegyszerű ez a játék még árkádban sem. Javaslom olvasgass utána kicsit.
    Nem tudom mennyire vágod az angolt - de ha nem akkor érdemes átváltani a játékban a magyar fordításra az is sokat segít.

    [ Szerkesztve ]

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák