Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz maximilian4 #2836 üzenetére

    Nem gyenge trió? T-44 ágyúja harmatgyenge, Az IS2-esek D25T-je már jó is lenne, de a 88-as KwK43 azért erősebb. Armorban a Tigris 2 jobban áll. Pont ennyi különbség kell ahhoz, hogy kicsit szívás legyen ellenük játszani. De nézzünk át tier 5-be, ott meg a németek szopnak nem kicsit.
    De akkor ennyi erővel az ISU-152 miért van BR6.0-án HEAT lőszerrel? Abban a BR-ben nincs olyan tank ami azt pattintaná (250-es pen)
    Én pl. a Jagdpantherrel szenvedek most, rendre T32-eseket kapok a pofámba, múltkor 5 csatából 4-ben azok lőttek ki, egyszerűen nevetséges, hogy pattintják 200-500 méteren belül frontról az összes lövésemet. Pofáztam már az official fórumon, hogy hihetetlen szögekből képesek pattintani a lövéseket, erre az volt a válasz, hogy "nothing unusual here". Hiába magyaráztam, hogy abból a szögből ahonnét lőttem, lehetetlen, hogy pattanjon a lőszer, leütötték a labdát, és megmagyarázták.

    Visszatérve IS2 nem túl erős, Tiger 1-el én is lőttem már be nem egyszer.

    Amúgy meg OP vagy nem OP. Nagyjából úgy vannak a BR-ek csinálva, hogy az adott tank összefuthatott e a másikkal.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák