Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz edk- #20428 üzenetére

    Ez azért szerintem erősen egyén és/vagy használatfüggő is. Az én telefonálási szokásaimmal - még ha nem is állítható hogy tökmindegy - így is megérheti. Most az olcsómobilhívást használom, tavaly július 24-én töltöttem fel ~2900-al, jóváírtak 4080-at, abból még mindig van ~1400. Az havi kb. 31 percre jön ki, szóval veszett sokat nem telefonálok :) és ugye 12ft-os percdíja van. Ha egy flottát nézünk azon belül ugye eleve ingyenes, a net lehetőségek meg szintén jobbak. Na meg olcsó percdíjnál eleve nem kell (jó) net a telefonáláshoz. De ha még ezt is olcsósítani akarom, akkor még mindig van lehetőségem voipra.
    A havi 31 percet nézve a mostani lehetőségeimmel: Stunts: 100ft - Olcsómobil: 375ft - hagyományos: 1310ft. Az olcsótól persze mindig jobb a még olcsóbb :D, de én elégedett vagyok már így is, az olcsómobilhívás 12ft-os percdíjával is. Amióta pedig 4G van, a (hang)minőség nagyon sokat javult. Nálam legalábbis 3G-n azért sokszor szerencse kérdése is volt, hogy épp milyen lesz. Persze lehet a zoiper is sokat segített, meg az ulaw codec.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák