Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi16

    senior tag

    Kovács úrnak a felesége két nyakkendőt ad a születésnapjára. Kovács nagyon örül az ajándékoknak, rögtön fel is köti az egyiket. A neje ezt már nem bírja tovább, és kifakad:
    - Úgy! Szóval a másik nem tetszik?!

    A Rákóczi téren Kovács úr megszólítja az egyik csajt:
    - Mikorra kell otthon lenned?
    - Mennyi pénz van nálad?
    - Ötszázezer forint.
    - Akkor a jövő keddre!

    - Már megbocsásson uram, de harmadszor lép rá a lábamra!
    - Jól van, megbocsátok!

    A pincér diszkréten odahajol egy várakozó vendéghez:
    - Elnézést, ön az akinek ellopták az esernyőjét?
    - Igen! Megtalálták?
    - Nem, de elállt az eső!

    Móricka a nyári szünidőben felcsap újságárusnak, de már az első negyedórában reklamációja van - az egyik vásárló visszajön és neki szegezi a kérdést:
    - Kisfiam, háromszáz forintot kértél tőlem ezért az újságért, pedig rá van írva hogy ''Ára: 199,- Ft''!
    - És maga mindent elhisz, amit az újságok írnak?!

    Az RTL Klub műsorszerkesztőjénél jelentkezik egy eszelős tekintetű ember:

    - Kérem én ma délelőtt megfojtottam a feleségemet, aztán agyonlőttem a feleségem barátnőjét meg a legjobb barátomat, utána lefejeztem a barátom feleségét és a szomszédunkat is aki véletlenül benézett hozzánk. Ezt szeretném elmondani a kedves nézőknek!
    - És miért személyesen? Majd benne lesz a hírekben...
    - Ragaszkodom hozzá, hogy személyesen mondjam el a történteket. Maguk mindig kiszínezik a dolgokat!

    Öreg alkesznek nagyon hullik a haja, felírnak neki hajszeszt. Amikor egy hónap múlva megy kontrollra, már teljesen kopasz. A doki csodálkozik:
    - Nem használt a hajszesz?
    - Jaj, drága doktor úr, egyszerűen nem bírtam a számnál magasabbra emelni...

    Halálsápadt férfi lép be a fogorvosi rendelőbe:
    - Doktor úr, én iszonyúan félek, az előttem levő beteg nagyon ordított...
    A doki vidáman legyint:
    - Á, az csak véletlen volt, mert a nyelvét is befogtam a fogóba!

    - Na hogy van Kovács bácsi?
    - Legényesen, doktor úr! Még ma is megfordulnék minden csinos lány után, ha nem szaggatna olyan betyárul a derekam!

    Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Új hozzászólás Aktív témák