Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Elmegy az orvoshoz egy ember, mert nagyon kicsi a pénisze.
    Az orvos felajánlja neki, hogy egy bébielefánt ormányát a régi helyére operálja.
    A mûtét sikerül.
    Otthon az elsõ este a vacsora közben, az asztal alól elõbújik az ormány, és elcsen egy szelet kenyeret.
    A feleség csillogó szemmel kérdezi:
    - Ez az új szerszám?
    - Igen, ez.
    - Megmutatod mégegyszer?
    - Szívesen megmutatnám, de több kenyér nem fér a s*ggembe.

    A cigány történetet mesél:
    - Há' megyek á folyópárton, oszt látom, hogy fekszik egy árányhál. Gondútam visszadobom, háthá teljesíti három kívánságomat. Visszadobom a hálát, á'mmeg aszongyá:
    - Te cigán! Há nágyon rendes vótá hozzám, teljesítem három kívánságodát!
    Gondútam jó lenne egy verdá! Há rágondúlok,áztá ott egy Ferrari. Beülök. Megyek házá. Nízem a házat. Jó lenne egy kastíly helette. Rágondulok,oszt ott forog egy kácsálábon forgó kastíly. Bemegyek,há látom ás asszonyt. Rándá is, meg kövér is,jó lenne helette egy bombáno. Csak rágondúlok. Oszt mánott is terem. Gondútem visszamék az árányhálhoz, hogy meghálálom neki. Visszamegyek á folyópártra, oszt kérdezem:
    - Te árányhál! Hugy hálálhatnám ín ezt meg?
    Áz árányhál gondúkodik, osztán aszongya:
    - Te cigá! Há tégy engöm magadévá!
    Há mikó csinálom, átváltozik egy nyócéves kislánnyá. Há' így törtint ez igen tisztelt bíróság.

    Pistike óvónénije kérdezgeti a gyerekeket:
    - Mi az apukátok foglalkozása?
    Asztalos, vízvezeték-szerelõ, tûzoltó, orvos, az összes szokásos válasz elhangzik. Pistike kivételesen csöndben ücsörög,ezért õt is megkérdezi a tanítónéni:
    - Hát a te apád mivel foglalkozik?
    - Az apukám egy egzotikus táncos egy meleg szórakozóhelyen, leveszi az összes ruháját és buzi férfiak elõtt táncol, és néha amikor igazán jó ajánlatot kap, elmegy néhány fickóval a sikátorba és lesz*pja õket meg s*ggbe is rakják.
    Az óvónõ elkapja Pistikét és a folyosóra viszi:
    - Apukád komolyan ebbõl tartja el a családot?
    - Nem, igazából az Újpestben focizik, de ezt olyan kínos lett volna elmondanom mindenki elõtt.

    Három ovis kissrác ül egy-egy bilin. Az ovó néni lehajol az eldobált játékokért. Megszólal az egyik ovis:
    - Figyeljétek má', milyen jó csöcsei vannak az ovónéninek!!!
    - Ja, nézzétek a seggét!!!!! - erre a másik.
    - Kussoljatok, mert már kilóg a f@szom a bilibõl!!!!!!

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák