Hirdetés

Aktív témák

  • ladybug

    őstag

    Szexuális tanácsadás

    Kérdés: Melyik lyukba kell behelyezni a fiú nemiszervét?
    Válasz: Amelyikbe neked jólesik.

    Kérdés: Feltűnőn csinos lány vagyok, és tetszik nekem egy fiú. Az egész suli kurvának tart, pedig én csak azt engedem, hogy fogdossák a fenekem. Előtte is szoktam rázni a fenekem, mutogatom a bugyim, és nagyon jó cuccokat veszek fel, mégsem szeret!!!
    Válasz: Látod, milyen igazságtalan a világ: J. Lo sem csinál mást, mint a fenekét rázza, őt mégis sokan szeretik. Ki érti a férfiakat?

    Kérdés: 16 éves srác vagyok, kb. két éve vettem észre, hogy a péniszemen szőrök nőttek. Eddig nem mertem szólni a szüleimnek és orvoshoz sem merek elmenni, ezért tőletek kérek segítséget!
    Válasz: Keresd fel Chuwbacca-t, ő is hasonló problémákkal küzdött. De neki sikerült túljutnia a krízisen.

    Kérdés: Úgy érzem, nagyon szeretem, le akarok vele feküdni, és járni is akarok vele.
    Válasz: Ebben a sorrendben?

    Kérdés: 16 éves vagyok és lefeküdtem a barátommal. Írtátok, hogy ilyenkor a lány vérzik (ezt én is tudom). Az a kérdésem, hogy ez közvetlenül az aktus után történik, vagy pár nap múlva?
    Válasz: Ha szerencséd van, is-is.

    Kérdés: 13 éves lány vagyok, de 18-nak is kinézek, pedig nem is festem a hajam, nem sminkelem magam. Megismerkedtem valakivel, akivel szeretkeztünk, de én nem engedtem, hogy elvegye a szüzességemet.
    Válasz: Derék teljesítmény, látszik hogy a korodnál érettebb vagy!

    Kérdés: 8. osztályba járok, és az a problémám, hogy nemileg még éretlen vagyok. Talán nemi beteg vagyok?
    Válasz: Maximum elmebeteg.

    Kérdés: 15 éves fiú vagyok és a nemi szervemen még nem nőtt szőr. Hogyan növesszem meg?
    Válasz: Neked is megadom Chuwbacca e-mailcímét.

    Kérdés: 11 éves lány vagyok. Azért írok neked, mert kisebb korom óta csinálom azt, amit anya szerint nem kellene. Le kell-e róla szoknom? Mit tegyek? Ez is önkielégítés?
    Válasz: Igen, bizonyos értelemben a dugicsoki-majszolás is kielégítés.

    Kérdés: ....13 éves vagyok és szeretek egy fiút. Az a baj, hogy ő rám se bagózik, talán azért, mert izzadtságszagom van. Hogyan tudnám elcsábítani?...
    Válasz: FÜRÖDJ VAZZE!!!!

    Kérdés: Hatodikos lány vagyok és az a problémám, hogy még mindig bepisilek. Ez baj? Még egy gondom van. Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy szeretkezek valakivel.
    Válasz: Mindent a maga helyén: először szokjál le a bevizelésről, és csak utána szokjál rá a szexre.

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Aktív témák