Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz euchi #8735 üzenetére

    Neked lehet, hogy izgalmas, nekem nem.
    Én elfogadom, és itt a fórumon sem tartok rá igényt, soha sem ágáltam az ellen, ha valaki más hitet bír, mint én. Láthatóan ez csak az ateistákat zavarja annyira, hogy nem tudják fékezni a billentyűket nyomogató ujjaikat.
    Helyére tudom tenni hitemmel ezeket a "más" hiteket úgy, hogy nem hiszek bennük. Az életemet nem a "más" hitekre építem.
    Még egyszer leírom, de úgy sem fogod érteni, a kereszténység univerzális vallás. Nem fogalmaz meg mást, mint hogy az egész világ Isten teremtésének eredménye. Nem hiszek kevesebbet, mint azt, hogy a Teremtő az egyetlen Isten.

    Nem tudom, hogy ebben te mi ingerel, de azt látom, hogy már számtalanul kicsapta a biztosítékot. Engem nem kavar fel a te ateizmusod addig, amíg el nem kezded a képzelgéseidet rám vetíteni....

    És elhiszem, hogy létezik sátánizmus, ateizmus stb... Érteni vélem a létezésének az okait, elhiszem szellemiségük hatalmának létét, nem vagyok olyan, aki homokba dugja fejét és azt mondja, hogy mivel nem látom, nincs is...

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák