Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Elektrosokk #18959 üzenetére

    A problémám fő forrása az, hogy bár kinéztem a konkrét SYNLAB mintavételi helyet, ami megfelelő lenne nekem (Mammut), de az nem választható a listából, csak az, hogy "SYNLAB saját üzemeltetésű magánvérvételi helyek". [kép]
    Mivel a konkrét helyszínt nincs lehetőségem kiválasztani, így annyira nem meglepő módon a következő lépésben (időpontfoglalás) tök üres a naptár, nincs lehetőségem időpontot foglalni. [kép]

    Így a kérdés az, hogy ennek mégis mi a logikája? Mit kellene tennem?

    A 2. képen írják, hogy: "Amennyiben olyan vérvételi helyre szeretne menni, amelynél nincs lehetőség online időpontfoglalásra, kérjük ezt a lépést hagyja ki és kattintson „később foglalok időpontot” gombra."

    Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy megveszem a csomagot, és utána az oldal tetején található, a webshopos vásárlástól teljesen független és különálló "Időpontfoglalás" gombbal foglalok egy időpontot a Mammut-ba. De mivel ezt konkrétan sehol nem írják, így ez megint csak egy tipp a részemről.

    Számomra az lenne a logikus, ha a konkrét SYNLAB laborok is kiválaszthatóak lennének a Helyszínek legördülő menüből, és így már a webshop-os vásárlás során tudnék időpontot foglalni. De ez vagy bugos, vagy csak szimplán ilyen idiótán van kitalálva. :F

    Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

Új hozzászólás Aktív témák