Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Én ma délután 12:54-kor kaptam meg az első Pfizer vakcinát. Eddig semmit sem érzek belőle, de később még jelentkezek, hogy ez így is marad-e. Viszont nekem az volna a kérdésem, hogy dolgozhatok így mellette nyugodtan? Kertes házban vidéken lakunk, így a ház körül és a kis háztáji kertben is van mindig mit tenni mint például kapálni, vagy éppen a zölden tartott területek kaszálása motoros háti kaszával,(Stihl FS400.) Bár utoljára szombaton kaszáltam le mindent szóval az kb két hétig nem kell megint kaszálnom. Viszont emellett mezőgazdasággal foglalkozunk és abban is akad meló, így ezért kérdem, hogy rá kell pihenjek és vigyázni kell magamra, vagy csinálhatom a munkát tovább mintha semmi sem történt volna, bár ha az idő múlásával lesz valami utóhatás akkor tuti ki kell majd pihennem.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák