Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    Udv!

    Segitseget szeretnek kerni.A routeren jelenleg ddwrt fut ,tokeletesen meg vagyok elegedve vele ,am lesz par nap szabim,valamint igeny vetodott fel egy ntfs meghajto kezelesere amit a ddwrt -ben sehogy sem tudtam mukodesre birni ,gondoltam folrakom xwrt backfire-t ,sajnos mar ott elakadtam hogy a ddwrt-webflasben kivalasztom a filet elkezdem feltolteni aztan error hogy a frissitest nem lehet vegrehajtani.Szakik-tol kerdeznem hogy talan az xwrt nem menne ra a dd-re,illetve valaki rakott mar ddwrt-re xwrt-t?Eddig tomatot es ddwrt-t hasznaltam ezert az ertetlenseg es ott ment a valtozatok kozotti valtas.egyebkent ezt toltottem le :openwrt-ar71xx-tl-wr1043nd-v1-squashfs-factory.bin,mindezt az xwrt oldalrol tehat gondolom akkor ez nem a luci-s hanem webif-es.Valamint akkor ha mar kerdezek :-) leirnam hogy eddig dd-alatt miket hasznaltam mire lenne szukseg es hogy ez a verzio tudja-e:ddns,wol,ntfs olvasas-iras,nyomtato kezeles,wifi-amit ha jol olvastam regebben sajat magamnak kell raheggesztenem?vagy ebben benne van alapbol?alabb olvastam vargalex alltal keszitett scripteket tehat ugy latom ddns,nyomi,samba az menni fog de azert jobb a megerosites:-)legfokepp ha sikerul majd feltornaznom.

    Koszonom!

Új hozzászólás Aktív témák