Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F1DO

    senior tag

    válasz doni11 #147 üzenetére

    Pár napja van meg a kütyü, azóta folyamatosan tesztelgetem.

    Vannak érdekességek vele kapcsolatban. Elsőre nem működött tökéletesen, volt hogy nem vette be a kódot, illetve nem mindig küldött visszajelzést. Jó dühös is lettem amiatt hogy nem kevés pénzért egy rakás sz@rt kaptam.. Ki is vettem az akkut, a SIM-et kb egy napra.
    Aztán alaposan feltöltve vissza raktam az akkut, a kártyát (mondjuk az új, feltöltős, telenor-os SIM-el is jó pár beállításon végig kellett rágnom magam mire jó lett) és újabb nekifutás után most minden OK-nak tűnik, a GPRS-t és a Geo-fence-t nem próbáltam még ki, eddig a többi alap funkcióban nem volt semmi anomália. (pl akku feszültség csökkenésről is csak egyetlen sms-t küld ahogy azt kell, reagál minden hívásra, fogadja a kódokat, és tényleg van benne beállítható érzékenységű mozgás, jobban mondva rázkódás érzékelő ami működik is ha pl megmozdítom kézben a kütyüt. stb.)

    Viszont a gps érzékenysége furcsa. Azt vettem észre, hogy a pontos helyzetmegállapításhoz egy helyben kell lennie. Ha pl zárt, gps vételre nem alkalmas helyről folyamatosan haladva elindulok, akkor a célhoz érkezve nem a cél koordinátáit küldi el, hanem a legutóbb rögzített helyet és időt, ami pl fél órával korábban volt, menet közben. Ugyanakkor pl képes pontos helyzetet adni eldugva a kocsiból. (nem üveg mögül)
    Ha otthon kirakom az ablak elé, szintén veszi a jelet.
    Lehet hogy ezt az utóbbi napok felhős időjárása okozza, illetve a SIM-el voltak beálltásí próbálkozások egy telefonba téve, nem tudom ennek hatása mennyire érvényesül a Tracker-ben, nem jöttem még rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák