Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Jeollam #54514 üzenetére

    Jó akkor az bunda volt.
    És ez mi volt akkor?

    Néhány embernek amúgy üldözési mániája van vagy nem is tudom...
    Én sem akarom hogy újra kirobbanjon valami, de tegnap már megírtam a véleményem.
    De szánalom b+ hogy állandóan ez megy ha nyer a Barca. Akkor mindig jön az UEFAlona, meg a bíró duma. Olyan nagy dolog lenne beismerni hogy jobbak voltak a hétvégén? Oké ehhez kellett az, hogy kiállítás legyen, de azért maradjunk annyiban, hogy inkább X gyanús volt a meccs, sem mint nagy hazai fölény.
    És nem arról van szó hogy elfogult vagyok.
    Érdekes mód, nem egyszer volt már rá példa, hogy én mondtam, hogy igen ez a barca szar volt, sőt, olyan is hogy nem érdemeltek győzelmet. És volt hogy nyert a Real a Barca ellen, de akkor nem jöttem azzal, hogy a bíró így meg úgy fújt volna. Jobbak voltak kész.
    Mellesleg azzal nincs is gond, hogy húzzuk egymás agyát, mert mikor Real meccs van mindig mondom, hogy remélem kikapnak, de ez megy oda vissza, és tudjuk hol a határ.
    Nem mondom azt hogy nincs bunda, de az a meccs nem volt az.
    És azért az is minden elmond, hogy 19. kiállítása volt már Ramosnak, szóval nem hiszem hogy ez volt a forgatókönyv, csak megint nem bírt magával. Nem véletlen Ramos és Pepe a legnagyobb favágó a Realban, ők szedik be a legtöbb lapot.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák