Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi5244

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #77172 üzenetére

    Előzmény 1

    Előzmény 2

    Ma egy másik ügyből kifolyólag hívtam az ügyfélszolgálatot és a hölgy benyögte, hogy nem érti mi van, mert nálunk előszerződés ipTV-re van megkötve! Kérdem: mivaan?!?!?! - Nem erről volt szó

    Felhívtam egy bennfentes területis fickót, akivel szerencsére jó viszonyban vagyok, és ő azt mondta, hogy: optikás területen nem maradhat a sat csak külön előfizetés formájában, ráadásul tripla kedvezmény nélkül

    Na erre én most már nem tudom mit lépjek... Az előszerződés itt van nálam, és a hölgyike aki intézte nekem frankón nem pipálta be a SAT rubrikát, de az ipTV-t sem :) Tehát csak annyi, hogy csomagváltás, aztán jónapot. De amúgy se ér ez a nyamvadt papír szerintem semmit, mert ceruzával lett kitöltve, nagy része nem is látszik. Direkt nyomatékosan elmondtam a hölgynek, hogy mi maradnánk a SAT-nál, még a kis tabletjébe is beütötte, nem is dobta ki neki a rendszer, hogy gáz lenne, azt mondta oké....

    Most ott tartunk, hogy kijön majd megint az értékesítő, aztán átbeszéljük mik a lehetőségek, de már úgy vagyok vele, hogy jöhet az ip is, csak induljon el az optika.

    Nem értem... egyszerűen nem értem.

Új hozzászólás Aktív témák