Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Kbali #154136 üzenetére

    Mondjuk én jó 10 éve logitech harmony touch-ot használok, az kicsit komolyabb történet a tévé- box távnál, meg a hdmi cec-nél, gépről kábellel programozod, 10 vagy 14 eszközt tud egyszerre vezérelni, nem csak készülékeket, de készülék csoportokat is fel tudsz vinni, azaz ha tévézel, rányomsz a táv érintőképernyőjén a tévézés részre, bekapcsolja a tévét, átteszi a sat hdmi bemenetre, bekapcsolja az erősítőt, átteszi a cbl/sat bemenetre, bekapcsolja a boxot, majd csatornaváltáskor a boxot vezérli, hangerőnél viszont az erősítőt. Ha meguntad, és filmeznél, rényomsz a filmezés gombra, ekkor kikapcsolja a boxot, bekapcsolja a médialejátszót, átteszi az erősítőt a blu ray bemenetre, és onnantól az összes szükséges gomb a médialejátszót vezérli, a hangerő az erősítőt.
    És persze akárhány ilyen activity létrehozható, vagyis bármilyen kombinációban tudsz eszközcsoportokat vezérelni.
    De nyilván ez képességben is, árban is egy más világ, nekem az előző is harmony volt, és ugyan megszüntették a vonalat, mert egyszerűen nem a megfizethető kategóriában voltak a termékek, de a következő is ugyanilyen lesz.

    Namost ettől függetlenül lehet 6-8 eszköz irányítását egyben megoldó univerzális, világítós távokat használni, 5-8 ezrekért mennek, és a varázsa az, hogy megszokod, melyik gomb hol van, utána cserélhetsz tévét, boxot, erősítőt, bármit, a gombok ugyanott maradnak...

    Én általában igyekszem megkönnyíteni a saját életem, és ezt tudom másoknak is javasolni...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák