Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alcapone386

    őstag

    Sziasztok!

    Sokaknál téma volt, sok helyen olvastam a nálam felmerülő problémát is, de sajnos nem sikerült orvosolni.

    Adott egy Telekom internet+iptv szolgáltatás.
    Sagemcom F@ST3686AC digitális elosztó + 2 box külön szobában.

    Jelenleg a felállás az, hogy egyik box közvetlen a HGW segembe csatlakozik. Másik box egy olyan routerbe ami utp-n keresztül csatlakozik a sagembe. Így UTP összeköttetésben tökéletesen működik mind a kettő IPTV box.

    Namost a probléma ott kezdődik, hogy asszonyt zavarja az UTP kábel ami befut a kisszobába és vezeték nélkül oldanám meg a router és a sagem összekötését. Ezen is túl vagyok, a Sagem vezeték nélkül ad netet a routernek és a routerből kábellel osztom tovább a netet a BOX nak. Na itt van a hiba. A box csatlakozik az internetre, IP-t is kap, minden internetes funkció működik (időjárás, videotéka, műsorújság), de nincs TV adás. Értem én, hogy valahol megszűri az adatfolyamot a router, de hiába állítottam be amiket írtak, sajnos nem jött össze. DHCP tiltva, Tűzfalat kikapcsoltam, multicast bekapcsolva, de nem megy át mégsem a műsor.

    Router: Tp-link 4300 dd wrt vel.

    Van valami ötletetek? Létezik, hogy UTP vel működik, de wifi nem támogatja ennél a routernél az IPTV szabványt?

Új hozzászólás Aktív témák