Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz pschio #10060 üzenetére

    Sajnos nem ugyanolyan. Minél nagyobb a HDD..izé SSD, annál kevésbé kell foglalkozni a wear levelinggel, mert van bőven hely, és sokkal könnyebb több helyet hagyni. Mivel nem vagyok milliomos (ellentétben a példáddal), ezért nem 512 GB-osat vettem, csak 64-eset. Ha 512-esem lenne, akkor meg se fordult volna a fejemben bármit is állítgatni.

    Másrészt meg annyira nem toltam ki magammal, mert a nyers programokat erre telepítettem, szóval az indulási idejüket alig befolyásolja valami. Egyedül azt rontottam el, hogy ruszki programmal az users mappát áthelyeztem HDD-re, és egyrészt nem teljes lett az átrakás, mert nem tökéletes a program, (de ami sokkal nagyobb gond) másrészt nem lehet visszacsinálni. Emiatt azért itt-ott winen belül lehet érezni, hogy megakad, úgyhogy holnap újrateszem a wint, és nem állítok semmin. Esetleg a böngészési előzményeket átteszem a...neeem, ebbe a hibába estem eleinte is. "Csak ezt átteszem, semmi több. Na meg esetleg ezt...meeg még ezt.." és így jutottam el a ruszki programig is :DDD

    Make Love not war!

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz pschio #10060 üzenetére

    Azért az S4 Audi látványnak is szép. :K
    Mellesleg Magyarországra minek S4 Audi, hol használja ki? Pirotól pirog gyorsulni 50km/h sebességhatár mellett, vagy az autópálya 130-asánál? Ha akarja, a Buzukival is lealázza a jó népet.
    Majd 40 év múlva rak rá egy OT-s rendszámot és busás haszonnal túlad rajta. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák