Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    én már nyugodt vagyok, ma sikerült bespájzolni tizenötkilo csirkemellet kétezerliéencszáz volt kiloja meg krumpli és hagyma is van bőven, az meg hatszáz volt, az egyik kistelelepülés boltjában pedig megvettem az összes lisztet, ami volt a boltban :D :D
    Én se értem, mit csinál március végén egy több zsák krumplival meg hagymával valaki.. még ha összel vesz ezekből pár zsákkal, pincébe leteszi , az ok, ilyet én is szoktam csinálni , termelőtől meg lehet venni olcsón akkor még. De ilyenkor már csak tarlókumplit érdemes venni, ( azt a piacon kap az ember a bevásárlóközpontokban még soha nem láttam olyat) az még eláll hüvös helyen pár hétig minőségromlás nélkül,
    de a hagyma ilyenkor már kihajt és berohad, a krupli zsírásodik és ráncosodik fonnyad. Persze ha klimatizalt hűtöházat is vesz mellé, akkor ok, nem szóltam :)
    Egyébként az igazi kenyér sütéshez pedig nem kell élesztő, sőt kenyérsütőgép se.
    Én még tudom, hogy nagyanyám hogyan sütötte a kenyeret, ( és ettem is belőle) abban az időben, amikor nem ugy volt, hogy elszaladok a boltba élesztőért...( mert ahol élt , ilyen nem is volt)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák