Hirdetés

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Új hozzászólás Aktív témák

  • r0by

    addikt

    Engem meg az idegel szét, hogy képtelenek az emberek 50 km/h közelében menni.
    Vagy én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy nem tudom, de mindig kifogom, hogy előttem cammognak 30-al. Persze pont ezen múlik, hogy átmegyünk-e a lámpán. Persze hogy nem. Aztán már a másodikon sem, a harmadikon sem..
    Ma is hazafelé a szabadkai úton emiatt csukódott le a sorompó.
    Ott meg amúgy is halál, hogy 5 pecenként lecsukódik. Reggelente csak úgy pörgeti a GDP-t, hogy kilométeres kocsisor áll minden 5. percben..
    A legjobb, amikor 100 éves vonat húz 296 jól megrakott vagont. Alig bír menni 5 km/h-val, és persze, hogy reggel 7-8 körül indítják, amikor mindenki menne dolgozni. Miért nem este..

Új hozzászólás Aktív témák