Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz .tnm #54522 üzenetére

    >Amikor átadtad a játékot, akkor kaptál érte cserébe valamit, tehát csak
    >egyszer bukod el a játék értékét. Pont ugyanúgy, mintha csak magadnak
    >vetted volna a játékot és a Te fiókodból vennék ki.

    Szuper. Szóval akkor mehet is a Steam Suporthoz! Mivel is?! Az itemjeimért megkaptam a Ghostot. A Ghostot meg elajándékoztam. Na, akkor milyen alapon akarok én kártérítést bárkitől? Kb. ez lesz a Steam Support válasza.

    Egyébként elég hülyén nézz ki, ha én azzal megyek a Steam Supporthoz, hogy Dzsabba fiókjáról szedték le a játékot, ami eredetileg koil8-tól származik.

    Egyébként emberileg sajnálom Dzsabba-t. Saját pénzzel fizetett a játékért, és most kiderül, hogy nem tud vele játszani.

    Viszont gondoljatok bele egy kicsit abba is, hogy akár ti is lehetnétek azok akik eladták neki ezt a giftet! Beérkezett a pénz, átadtátok a giftet. Erre egy pár nap múlva kiderül, hogy hamis volt, és elvették. Na, akkor most nektek kellene kicsengetni a játékért a 59,99 €-t. Közben eleve ennek az összegnek a felét kaptátok Dzsabba-tól. És ne feledkezzünk meg arról se, hogy nekünk se ingyen volt a Ghost, valamivel mi is fizettünk érte. Szóval eleve ugrik az amit adtunk a Ghost-ért ÉS 59,99 €-ért vehetünk Dzsabba-nak egy új Ghost-ot. :O

    #54525 .tnm
    Nem kereskedem! Probléma megoldva! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák