Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eami

    Topikgazda

    válasz csaba951 #54526 üzenetére

    Az van hogy a mutyi megy... mindenki olcsóbban akar mindent mint ammennyibe kerül. Van ahol olcsóbb mint máshol, és egyesek erre üzletet építenek.

    Ha pusztán jófejségből haszon nélkül adtad volna tovább a giftet akkor még megértenélek, de így egy rizikós üzletet csinálsz amiből általában hasznod származik... most szépen be kellett volna nyelned ezt a veszteséget a korábbi haszonból, ehelyett elérted hogy aki olvasta ezt a szájkaratét az soha az életben nem fog tőled venni semmit sem.

  • Dzsabba

    aktív tag

    válasz csaba951 #54526 üzenetére

    Szerintem is nagyon el vagy tájolva ebben a dologban.Aki a neten vagy akárhol árul haszonszerzés céljából az igenis vállaljon felelősséget azért amit elad,vagy így vagy úgy. Én is szoktam eladni egy két dolgot itt ph-n és már jártam úgy hogy került hozzám egy videó kártya amit én egy kis haszonnal adtam tovább,de 2napon belül kiderült,hogy valami nincs rendben a kártyával.Ezért vissza adtam a pénzt vissza kaptam a kártyát és kész.A többit rendeztem azzal akitől vettem.
    Már miért is kellene kétszer kifizetnie a játék? Már megbeszéltem vele hogy majd vissza adja pénzemet és akkor csak annyit fog bukni amennyiért ő vette ami biztos hogy kevesebb volt mint amennyiért adta vagy ad még egy gift bár ez egy kicsit necces,de adok neki még egy esélyt.Elvégre én játszani akarok a ghost-al.Ha tud.Majd csak talán most beszélhetünk arról,hogy ő kétszer annyit kifizet nekem mint amennyibe a steam-en kerül a játék.Ki tudja,hogy neki valójában mennyibe kerül egy ilyen gift.

  • .tnm

    addikt

    válasz csaba951 #54526 üzenetére

    abban igazad van, hogy Dzsabba törte meg a steam trade vonalat, innentől kezdve az egész ügy kikerült a steam látóköréből, ezért nem is a steam support-on keresztül kéne rendezni az ügyet.

    az semmiképp se jön ki, hogy a kárrendezés részeként bárkinek is meg kéne vennie a játékot. mindenhol a "szerződések" előtti állapotot kéne visszaállítani. azaz Dzsabba-nak a pénzét kéne visszakapnia, a sorban előtte lévőnek az item-eket, stb. sor legelején állónak, aki a csalótól vette a gift-et, nos neki a csalótól kéne visszakérnie a dolgokat, vagy a csalót feljelentenie, mert "hamis árut" adott neki. ha nem jár sikerrel, akkor pedig ő bukott a dolgon. a gondolatmenetemet követve csak a csaló járhat rosszul és/vagy az, aki megbízott a csalóban. mindenki más áldozat és kártalanítania kéne az előtte állónak. persze megegyezhetnek az érintett felek, hogy a sor eleje közvetlenül egyezkedik a sor végével, de ehhez a két végének ebbe bele kell egyeznie.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák