Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz wjbhbdux #105701 üzenetére

    Köszi a választ!

    Ha csak ennyire egyszerű lenne :U Néztem már ezt is egyébként kínomban :)

    Viszont van fejlemény és siker is, bár ez is legalább annyira zavaros mint az eddigiek.
    A GRID autós játékot a párom Steam fiókja folyamatosan mutatta mint az én játékomat (Danecay játékai), de még úgy is ha mindkettőnk Steam beállításaiban ki volt kapcsolva a könyvtármegosztás, sőt én megvontam mindenkitől és minden eszköztől minden jogosultságot, az ő Steam kliense stabilan jelezte a GRID-et, de már a kezdetek óta. Ugyan azzal a játékkal pont nem akarok semmit, de gondoltam rápróbálok már, hogy mégis mit csinál ha rányomok a kölcsönzésre. Annak rendje és módja szerint megjött az email a kölcsönzési szándékról és a megerősítésről, majd abban a pillanatban ahogyan ezt jóváhagytam, elkezdte kilistázni a többi megosztott játékomat is :Y
    Visszafele irányban még nincs siker, a párom egyetlenegy játékát sem dobja fel nekem, igaz nincs is sok belőlük a fiókjában, de van olyan köztük aminek elvileg működnie kellene, legalábbis a játék tulajdonságai nem írja, hogy nem működik családi megosztáson keresztül, mert azon játékoknál amelyeknél nem működik ez az opció, ott írja is.

Új hozzászólás Aktív témák