Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rt06 #34184 üzenetére

    Megnéztem a Challengeket...Az elsőt megcsináltam silver-re, kezdtem örülni, hogy itt végre van okítás, aztán a második challenge Protoss...Ki is léptem. Nem akarom (még) a Protosokat is megismerni. Szóval ez így xart se ér. Külön kellett volna venni a fajokat és akkor azt mondom, az úgy tényleg segítség. Az első challenge jól szemléltette mi kell a zergek ellen, de nem akarom bekerverni, hogy +Protoss egységek, metg +zergek. A Terran-t sem tudom használni, pedig azokat ismerem a legjobban a három faj közül. :U
    A kampány jó, de semmi köze véleményem szerint a multihoz. Isten tudja hány küldetésen vagyok túl, tehát jobban kellene hogy menjen, de egy szemernyit se fejlődtem tőle. :F

    Sajnos csak azt az egyetlen lehetőséget látom a multi megtanulására, hogy valaki TS-n tépje a száját, mit hogy és miért, és azokból az alapokból a későbbiekben össze lehet rakni már egy egyedi stratégiát.
    Itt megint előnyben van az, aki tud angolul, mert youtube-on sok jó oktató videó van, ami megint xart se ér, ha nem beszélem a nyelvet. Magyar oktató videó készült már egyébként?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák