Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyalokAA

    aktív tag

    válasz basaharc502 #71505 üzenetére

    Mint a Manifestben. Ott az volt a sorozat jelszava “It’s All Connected” ezt itt is jól átvették ;]
    From
    1. évadban kb a teleportáló fánál húztam fel a szemöldököm , de itt mikor elkezdték egymásra dobálni a sablonokat csak pislogtam .. zenedoboz , balerina , kabócák , idősíkok közötti ugrálás , furcsa parazitás vírus ? minden sablonból markoltak egy kicsit , de sehova nem jutottak vele. A szerencsétlen megölt zombi felboncolásán is 1 egész részt veszekedtek . 3. évadban a kezem merném tenni rá , hogy valamelyik "fő" szereplőt meg fogja szállni valami és 3-4 részen keresztül mindenki meg lesz tévesztve. Talizmánokról a fehér ruhás fiúról vagy a csapzott gyerekekről továbbra se tudunk 1 szót se 2 évad alatt , de a 20 centis kés szúrás meg az asztallal átszúrt comb 10 percnyi játékidő és meggyógyul..na befejeztem még évekre vagyunk a 3. évadtól , de rég bosszantott fel ennyire sorozat :W Végére azért biztos visszatérek , ha ebből egy koherens egész lesz a 3. évad zárására a kalapomat leteszem

Új hozzászólás Aktív témák