Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz jonnyjoker01 #46261 üzenetére

    Nekem is hasonlóak a meglátásaim. Rendszeresen elbizonytalanított,hogy most akkor ember-e, de akkor meg miként lehetnek olyan momentumok, amikor istenként viselkedik,hogy erővel mozgat embereket, tárgyakat, stb. A második évad utolsó részeiben már az kezdett lejönni, hogy a kocsmárosné fia lehet-e, mert Roman mondta a lánynak egy mondatban,hogy az meg elveszítette a fiát... innen már rákombináltam erre. Persze nem jött be.... Meg ha az van, amit te mondassz, hogy kell neki az emberi test, akkor 20 éve miért rabolt el két embert? Meg ki láncolja oda őket? Mert amikor az utolsó részen a csaj találkozott vele, akkor rajta volt lánc nélkül a bilincs a csuklóján. Fura... de nagyrészt neked lesz igazad szerintem. :) Nekem Siriani karaktere is tetszik, Mackó melegsége meg teljesen jó.... mármint ha Siriani lenne meleg, az kiszámíthatóbb lett volna, de így,hogy ő nem, Mackó meg igen, az is egy olyan húzás, amit abszolút nem vár az ember. Amúgy nekem kifejezetten tetszik, hogy a fő sztori mellett minden részre jut egy kisebb sztori is, mert ez fokozza az izgalmakat, eleve beleillenek a fő sztoriba és így nincsenek lapos részek. Sajna a folytatás, csak 2020 június.... :W Nálam amúgy veri a Trónok harcát simán.

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák