Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #74459392

    törölt tag

    Sziasztok!

    Van egy Samsung LE32B530 típusú tv-m. A T-Home-nál van digitális kábeltv előfizetve.
    Azt szeretném megtudni, hogy lehetséges-e stb nélkül a digitális csatornákat nézni valahogyan?
    Ma beszéltem a T- vel, ők erre csak annyit mondtak, valakinek megy, valakinek nem...
    Olvasgattam egyéb fórumokat is, de idáig nem jártam sikerrel.

    A tv megtalálja az összes csatornát, de mindegyiknél azt írja ki, hogy kódolt jel. (Némely csatornáknál csak sötét képernyő, még ezt a szöveget se írja ki..)
    Próbáltam már úgyis, hogy kiveszem a kártyát --> automata programozás --> majd vissza a kártya, de így se megy.
    Nagyon szeretném ha működne, mert érzésem szerint ez a settopbox nagyon sokat ront a képminőségen. (főleg a scart csatlakozó)
    Másik, hogy a settopboxon az antenna bemenettel sincs minden rendben (vagy a kábellel vagy a jellel, nem tudom), mert ha teljesen bedugom az antennát akkor nincs adás, ha csak éppen hozzá érintem a csatlakozóhoz csak akkor jön a kép... szóval ezért is jó lenne kiküszöbölni valahogyan ezt a 21. századba nem illő készüléket.

    Előre is köszönöm a segítséget!

    üdv,

Új hozzászólás Aktív témák