Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atideath

    tag

    Sziasztok. 2 napja vagyok Omnia tulaj. Van egy pár dolog amit még nemtudtam megoldani valaki pls segítsen mert idegbajt kapok! :)

    Első. Ceruza nélkül SMS-t szeretnék írni. Felraktam full screen keyboardot de az valamiért nem indult el. A samsung bill jólenne csak hogy lehet a T9-et kikapcsolni? Egyszerűen az agyamra megy a T9. Valaki segítsen kérem!

    Másik problémám a Mobile Shell és a S2U2 alkalmazás együttes használatával van. Ha megy a Mobile shell és a keylock bekapcsol akkor minden tökéletes. Ha felélesztem a készüléket és elhúzom a csúszkát tökéletesen megy a készülék, viszont ha készenléti állapotban hívást kapok azonnal kifagy minden. Csak a reset oldja meg a problémát. Valakinek ilyen baja nincs? Segítsetek mit kellene csinálni?

    Másik dolog. ROM Frissítés ugyanúgy működik akkoris ha Pannonos a telefon? Valaki ebben írhatna bővebb felvilágosítást. Köszönöm a segítséget.

    Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

Új hozzászólás Aktív témák