Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    Annyira nem tartozik a tárgyhoz, de érdekesség...:
    Rendeltem a múltkoriban (ez tegnap volt pont egy hónap) a Zagg-tól fóliát, csak most nem az Omniára, hanem egy Casio EX-F1 fényképezőre. Tegnap meg is jött, mondom 1 hónap, hát evvan. Akarom feltenni, erre amikor leszedném a fóliát, jön vele a papír :F Nézem mi a franc, hát valami gyártási hiba következtében a fólia alatti részen nincs az a "sima" papír (tudjátok, mint a matricák alatt), hanem telibe ragasztották sima papírra. Mondanom sem kell, ez így igen szép, kaptam egy tejüveg kinézetű valamit :D
    Írtam nekik, hogy mi a pálya, remélem mielőbb válaszolnak, legutóbb ezzel legalábbis nem volt gond.
    Aztán hirtelen felindulásból rendeltem Martinfields-éktől az Omniára meg barátnőm telcsijére 1-1 fóliát, legalább ez védi a kamerát is. Kíváncsi leszek milyen lesz, mert azért igencsak közelíti a 4k-t darabja :U

    Zagg-éktól meg... soha többet semmit. Egyrészt sok idő, míg idetalálnak (le merem fogadni, hogy Martinék jobbak lesznek, pedig ők Japánból küldik), másrészt mint látjuk érdekes gikszerekbe lehet futni, harmadrészt meg... én csalódtam. Lehet, hogy nem lehet megkarcolni, de se méretre nem tudják vágni, se nem "invisible", elszíneződik, és helyenként akár fel is jön. Az anyagvastagság szintén nem túl barátságos, megváltozik az érintés és a stylus érzékenysége.
    Szóval (bár én voltam az elején a leglelkesebb) senkinek sem tudom nyugodt szívvel ajánlani az IS-t. Hiába, a tapasztalat dönt el ilyen dolgokat :U

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák