Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polomaa

    aktív tag

    válasz ( V ) #13033 üzenetére

    Pont most mondod ezt,hogy elketyeg az idő az SGS felett ???Tegnap új lett a telefonom ettől az aláírásomban szereplő 4.2-től.Sajnos van akinél nem lehet előcsalogatni a wifit,ugyanolyan telefon,ugyanaz a rom ugyanúgy telepítve és mégsem.Nálam szó szerint úgy működik minden,mintha gyári rom lenne.Ennél a 4.2-nél találkoztam először olyannal,hogy a zárképernyőre szinte minden kipakolható,zenelejátszó,időjárás widget vagy akármi.Az értesítési felületet egy újjal lehúzva a hagyományos,két újjal lehúzva a csempés felület jön elő.Itt gyárilag úgy kéne működnie,hogy az adott ikonra rányomva arra a beállítási funkcióra visz rá,de ennél a romnál megcsinálták,hogy közvetlenül bekapcsolódik a wifi,gps, stb.Működik a képernyőkímélő,itt ötféle felület állítható be.Minden működik tökéletesen,gyors,fc-vel még nem találkoztam.Böngésző gyárilag az opera mobile van benne,nagyon gyorsan teszi a dolgát.A GPS másodpercek alatt talál műholdat.Az aksit talán egy picit jobban eszi aktív használat mellett,de éjszaka nekem két százalék ment le bekapcsolt wifivel.Röviden ennyit az új 4.2-ről.

Új hozzászólás Aktív témák