Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz Sys85 #8655 üzenetére

    Nekem felismeri az NTFS-re formázott Samsung T7 külső SSD-met. Régebben volt, h egy random USB stick is ment vele. Szerintem az esetedben valami egyedi kompatibilitási probléma lehet azzal a kifejezett eszközzel, amivel próbálkozol.

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz Skillerz #9749 üzenetére

    Azt hiszem, a google play régió határozza meg, hogy milyen appokat tudsz letölteni. Én úgy emlékszem, amikor amerikai tel.számot adtam hozzá a google playhez, akkor felajánlja, hogy át aksrsz-e menni abba a régióba. Szerencsére eldobható kártyát kb bármelyik boltban tudsz venni, asszem 30-50 usd körül már találhatsz megbízható szolgáltatótól származó kártyát.

    Remélem sikerül, nagy szívás ha nincs hozzáféréséd régióspecifikus appokhoz.

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz joccmocc #9782 üzenetére

    Bocsánat, nem találom, hogy hogyan tudnám szerkeszteni az előző hsz-t.
    Viszont rosszul emlékeztem, és nem telefonszámot, hanem az új régiónak megfelelő fizetési módot kell megadni. Ami nehezebb dió, mert gondolom bolti top-up kártyát nem fogad el a google (legalábbis a legtöbb szolgáltató elutasítja, ez alapján azt gyanítom, a google is). Mondjuk egy próbát megérhet.

  • joccmocc

    csendes újonc

    Egyébként miért érzi mindenki személyes sertések, hogy más másként használja a saját telefonját? A boltban is odamentek random idegenekhez, hogy ti nem szeretitek a Heinz kecsapot, mert az Univer az igazi, majd amikor az azt mondja, hogy de neki az Univer nem ízlik, akkor lehülyézitek és elkezditek magyarázni, hogy ti miért nem szeretitek a Heinz-t? Mert ez kb az a kategória (a gyorstöltéssel együtt).

    Gyanítom, aki megvesz egy S23U-t az nem 13 éves kisgyerek, és felnőtt emberként saját prioritásai szerint el tudja dönteni, hogy hány évente akarja lecserélni, az életmódjához kell-e gyorstöltés, vagy ki kell hajtani a belét és amúgy is most le lesz cserélve a Pixel 8-ra, aztán februárban jön az S24U.

    Mindkettő szemlélet tökre érthető a saját inerciarendszerében, és szerencsére mindkettőre van lehetőség erre a telefonra. A nagyonnagyon gyors töltést nem tudja az S23U. Akinek ez létszükséglet, annak más telefont kell vennie.

    De egy audi q7-et sincs semmi értelme fikázni, hogy elakad a földúton a dagonyában, bezzeg a Jeep feleannyiért simán tudja. Csak az q7-ben más a prioritás. Annak, aki elvárja, hogy ha vesz egy 60 millás autót, az 250-nel menjen az autópályán, ne akadjon el a dagonyában és keveset is fogyasszon, el fog oda jutni, hogy minden autó szr, mert nem talált ilyen autót, pedig prémiumkategóriásat vett, annyiért csak el lehetne már várni, hogy mindent is tudjon. Ugyanez van a telefonokkal is. Szerencsére sok modellből lehet válogatni, mindenkinek saját ízlése szerint, és azt a saját ízlése szerint használni.

    Én pl nem vennék se foldot, se iphone 15-öt,a haverokkal, akiknek pedig ilyen telefonja van, minden vérszívás nélkül meg tudjuk beszélni, ki miért azt választotta, amit, s igazából mindhárman szerintem a saját igényeiknek legjobban megfelelő telefont választottuk. Mert mindegyik zsírkirály, csak az egyik ebben jobb, a másik abban, s az egyikünknek kell egy S penes telefon, aminek a kijelzője nem rojtosodik fel 2 év alatt, a másiknak kell a nagy kijelző, a harmadiknak meg kell az airdrop meg a facetime.

    Tudom, újoncot ír, mert keveset szólok hozzá, de heti szinten visszaolvasom ezt a témát, és durva, hogy a 10k+ bejegyzés fele az efféle szubjektív, végtelen és felesleges körökről szól.
    Esküszöm, lassan felüdülés ha arról olvasok, hogy mi van az ILO-val pedig sosem fog érinteni az a téma.

    Mindenki vegyen olyan telefont, ami az ő igényeinek legjobban megfelel és használja úgy, ahogy neki tetszik. Ha meg mégsem jön be, küldje vissza 14 napon belül és vegyen egy olyat, ami talán jobb neki. Akkor mindenki boldog lesz. Itt meg építő beszélgetések.

    ON: Nekem úgy tűnik, kb egy héttel a telepítés után rendeződött a szeptemberi frissítés utáni gyengélkedése az üzemidőnek. Aki panaszkodott a rosszabb akkuidőre néhány hete, azoknál is visszaállt a korábbira az üzemidő?

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz nightzone #11853 üzenetére

    Nekem Withings mérlegem van,
    - szinkronizál a Samsung Health szel
    - online felületről elvileg ki lehet exportálni az adatokat .csv be, bár még sosem próbáltam
    - lehet felhasználókat létrehozni a fiókon belül, meg lennék lepődve ha nem lehetne több telefonhoz is csatlakoztatni.
    - okosórán nem sikerült az adatokat megjelenítenem (de az órám régi (watch3) és csak a stock samsung health van telepítve rajta).

    A mérleg maga szerintem nagyon jó, a natív appja viszont egy kb egy évvel ezelőtti ráncfelvarrás óta nem túl intuitív, azóta leginkább csak a Samsung Heath -et használom.

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz nightzone #11867 üzenetére

    Édesanyámnak Xiaomi mérlege van, és nekem nagyon nem jött be az appja, meg a sok kis általános Xiaomis furcsaság miatt (ez néhány éve volt már, azóta lehet hogy jobb lett a Xiaomi, akár a health appjuk, akár általánosságban). A Withingst valami akcióban nem sokkal drágábban meg tudtam venni, mint a Xiaomi teljes ára volt, így sikerült magam meggyőzni, hogy jó üzletet csináltam :D Igazából kb 4 éve meg van, és reményeim szerint még legalább ennyit kiszolgál, ilyen időtávon pedig az én nézetem szerint + 10-20 ezer forint nem olyan nagy többletköltség.

    Hozzátenném, hogy édesanyám pedig nagyon meg van elégedve a Xiaomi mérlegével, szóval valószínűleg ez egyszerűen egyedi ízlés kérdése.

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz Daffchy #11899 üzenetére

    Gyári fóliát nekem karcolja az S pen. Lehet, hogy ez az én hibám, és túlságosan nyomom a pent, de a Note 10 gyárilag felrakott fóliájával nem volt ilyen gondom évekig, így mégis azt gondolnám, hogy nem csak én vagyok ebben a ludas.

  • joccmocc

    csendes újonc

    Én ma telepítettem az Android 14-et / OneUI 6.0-t, és vegyes érzéseim vannak. Észrevételeim:
    - Gyorspaneltől tartottam, de nagyon jól testre szabható, így igazából összességében sokkal jobb nekem, mint az előző volt
    - Animációk fluidabbnak tűnnek
    - Új alapértelmezett betűtípus, szokni kell
    - Widgetek betűmérete nálam annyira kicsi lett, hogy a használhatatlanság határát súrolja. Ha a Settigs-ben feljebb veszem a betűméretet, az valamennyit segít a dolgon, de cserébe az alkalmazásokban és a notofication panelen lesz ormótlanul nagy a szöveg.
    - Alapértelmezett ikonméret nagyobb lett, de good lock-kal kezelhető
    - Goodlock / Home up: a task changer stílusok többsége nem támogatott többé :(
    - Pop up folder-ek (Home up) mérete sokkal nagyobb, mint volt (és nem lehet személyre szabni),nekem nem tetszik.
    - Home screen folder-ek háttere változtatható, ami meglepően hasznosnak tűnik, eddig nem tudtam, hogy erre igényem van (lehet ez nem új feature, de nekem csak ma tűnt fel, ahogy próbáltam a pop up foldereket visszaállítani a korábbi stílusúra)
    - Appokkal nem tapasztaltam gondot.

    Akkuidőről még korainak tartanám nyilatkozni, egyelőre nekem érzetre úgy tűnik, hogy a screen off fogyasztás talán kicsivel jobb, a screen on fogyasztás viszont talán több.

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz Capella #12104 üzenetére

    Én a "default" betűtípust használtam eddig, és most is azon van, és szerintem annak a kinézetén kicsit variáltak, lehelletnyivel mintha másként görbülnének a betűk, mint a frissítés előtt. Nem jobb, nem rosszabb, és csak pont annyival másabb, hogy feltűnt, mikor egyik pillanatról a másikra megváltozott. Vagy a másik dolog, amire tudok gondolni, hogy a GUI-ban eszközölt nagyon finom módosítások miatt tűnik úgy, mintha egy kicsit másabb lenne a default font.

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    Egyre inkább kezdem megkérdőjelezni, hogy updatelve lett-e a default font. :D
    Szerencsére (?) a többi változásban elég biztos vagyok, hogy nem csak behaluzom. Bár ki tudja, nem aludtam túl jól az elmúlt napokban.

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz Lajmund #12156 üzenetére

    Nekem a Lime színű kiadás van, és ennek fémszínű a toll kupakja. Viszont cserébe a lime szín az nagyon ergya (küldtem is vissza az átlátszó tokot azonnal), szóval semmi sem tökéletes. De hát ez a szín annyira le volt akciózva, hogy nem lehetett nem ezt választani, tokban meg úgysem látszik.

  • joccmocc

    csendes újonc

    Én kb 4 hónapig használtam fólia nélkül, azalatt sikerült összeszednem néhány mikrokarcot (irodai munka, telefon vagy a kezemben, vagy asztalon, vagy övtáskában), ezért végül én is fóliáztam. Az íves kijelző miatt én az üveget elvetettem (asszony S23-jára olyan szépen felcuppant az üveg 2 másodperc alatt, nagyon sajnálom, hogy az S23U ívelt kijelzőt kapott).
    Sajnos nem találtam olyan minőségű fóliát, mint a Note 10 gyári fóliája volt. :( De legalább nem a képernyő gyűjti a karcokat...

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz Szellem. #12795 üzenetére

    Én ilyet az off-brand power bank-emmel vettem észre (Samu power bankkel töltve nem merült gyorsabban). Az S23U-mon és az előtte lévő Note 10+ omon is ugyanez volt. Az S23U-t 0-ról laktam be, ezért nem hinném, hogy beállítás gond lenne a háttérben.

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz rjg #12802 üzenetére

    Nekem az Android File Transfer nem jött be, kb fél óra minden alkalommal, mire össze tudom hozni a kapcsolatot, és olyankor is van, hogy átvitel közben eldobja a kapcsolatot, és lehet megint szívni, hogy felismerjék egymást (M1 Macbook Pro). Én a nagyobb filek/mappák átvitelére az USB 3.2-es SSD-met használom (a telefon is simán kezeli), a kisebbeket meg egyszerűen Google Drive-on keresztül viszem át.

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz golyós #13705 üzenetére

    Mi nemrég jöttünk haza egy kirándulásról, ahol i13P, Fold5 és S23U val készültek a képek, sokszor ugyanott, ugyanarról, leginkább csak <elővesz, kattint, kész> stílusban fotózott mindhármunk. Szerintem fotókban kb ugyanott vannak, van olyan jelenet, amit az egyik telefon örökítette meg jobban, van, ahol a másik lett jobb, van, ahol a harmadik. Szerintem az, hogy épp melyik masina lő jobb képet, leginkább múlik azon, hogy a fotós épp mennyire vette figyelembe a fényviszonyokat meg a kamera adottságait.

    Kettő dolog volt, ahol az egyik kimagaslóan jobb a másik 2-nél, 1) félhomályban mozgó ember fotózása (i13P), illetve 2) zoom fotó (S23U), de ez kb evidens. Amin viszont meglepődtem, az az volt, hogy a Samu algoritmusa mennyire jól fel tudja javítani a 100x zoom képeket, 50-100 méterről bőven fb-pozitív képeket tudtam lőni a többiekről (szikrázó déli napsütésben). (Amúgy nincs fb-m, de el lett kérve a fotó, hogy feltölthessék).

    Én mikor megnyomogattam annak idején a i14PM-ot, nekem nagyon idegen volt az UI és sok kis apróság hianyzott (ezek egy része nem ért váratlanul, sőt van amiről tudom, hogy direkt nem engedi az apple).

    Szerintem a mai flagshipek között nehéz objektív "legjobbat" mondani, leginkább az egyéni preferenciákon múlik csak, hogy kinek melyik a jobb.

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz Monstersnake #13728 üzenetére

    Én pont a "walled garden" erejét találom nagyon eltúlzottnak. Közeli ismerőseim 90%-a iPhone t használ, kb a fele van teljesen benne az ököszisztémában, a másik fele max az iPhone / airbuds / óra kombóig jut el. Az iCloud vs google drive közül a google drive a favorált több iPhone felhasználó ismerősömnél. Kb senkit nem láttam még apple map-ot használni.

    Persze van elvakult közöttük, aki folyamatosan elmondja, hogy mennyire jó, hogy az airbuds-a "okosan" vált a macbook és az i13P között, amire nekem az szokott lenni a válaszom, hogy ezt az én Bose-m is ugyanolyan okosan megcsinálja már évek óta a Samsung telefonjaim és az épp aktuális laptopom (előbb egy pc azután macbook) között. Szerintem az apple ököszisztéma tényleg egyedülálló volt néhány éve, de mára utolérte őket a világ. Ma már inkább csak annyi maradt belőle, hogy az apple szándékosan blokkol alap funkciókat (fájlátvitel) apple és nem apple eszközök között, ami röhejes és gáz (és ebben egy kivétellel minden iPhone felhasználó ismerősöm egyet ért).

    A macbook-os tapasztalataim alapján tudom, hogy az apple fanboy-ok által sokat ismételgetett "it just works" szlogen csak egy szemellenzős buborékmantra, sokkal kevesebb tartalommal. Ennek ellenére (számomra) még mindig a macbook a jelenleg elérhető legjobb laptop/OS kombó, annak ellenére hogy sokszor tépem tőle a hajam. Az S23U-ban nekem nem kell semmi kompromisszumot kötni, az én felhasználásomnak tökéletes. Az, hogy a macbook nem hajlandó kommunikálni vele, sokféleképpen egyszerűen áthidalható.

    Tabletre nekem nincs szükségem, leginkább az S23U képességei miatt. Néhány dologra kényelmesebb lenne a nagyobb kijelzőn ceruzázni, de hülye lennék ezért annyi pénzt kiadni - ezért tablet fronton nem tudok nyilatkozni.

    Sok beszédnek sok az alja, de szerintem egy átlag felhasználó számára a walled garden igazából nem is annyira walled, hacsak nem valaki évek óta szemellenzősen csakis apple terméket vett és rá sem nézett más elektronikai gyártó cuccaira.

    Összességében, az elektronikai eszközök csupán eszközök, a mi feladatunk pedig az, hogy a számunkra legmegfelelőbb eszközt használjuk. Azt pedig nem tudom elhinni, hogy minden eszközből csakis egy gyártó (apple/samsung/akármi) gyártja a legjobbat. :)

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    Szerintem az auto fényerő az a használat első hetében tanulja meg a felhasználói preferenciát, és utána hiába változik meg az igényed, azt már nem tanulja meg, csak manuálisan tudod korrigálni.

    Nekem Note 10+ on sem volt sok bajom az auto fényerővel, csak néha kellett manuálisan utána állítani, az S23U-n meg kb. mindig pöpec nekem az auto fényerő.

    Szerintem az ilyen felhasználói szokásokon alapuló dolgok (auto fényerő, memóriamenedzsment, akkumulátor-menedzsment) alapvetően akkor működik jól, ha a felhasználó a 0. perctől fogva konzisztensen használja a telefont és nem lesz változás a felhasználói szokasaiban, ami nagyon interferálna a korábbi szokásain alapuló auto beállításokkal.

    Nekem pl elég "unalmas" a telefonhasználatom, inkább munkaeszközként használom, mintsem "kütyüként" nem csoda, hogy könnyen leprofilozott a telefon. Aki szeret új dolgokat kipróbálni, ott gondolom ezek az algoritmusok kevésbé működnek jól.

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz mgTerminator #16400 üzenetére

    Emlékeim szerint nekem a Google Authenticator app generálja ezt a PIN kódot. Ha be van állítva a 2fa a facebookon valamelyik authenticator appal , akkor próbáld meg azt, vagy állítsd be a 2fa-t a facebookon keresztül és utána próbáld úgy.  [link] 

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz tylerddd #16564 üzenetére

    HEVC. Vlc nekem mindig jól lejátszotta, s nekem elég egy program, ami viszi (s legjobb tudomásomszerint elérhető win, mac, linux rendszereken is). Ha meg tv-n akarom lejátszani, a tükrözöm a tv-re a telefont néhány másodperc alatt, vagy ha csak HDMI opció van, arra mindig van nálam egy usb-c to hdmi adapter.

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz klaya86 #17068 üzenetére

    Én a nagyobb háttértár (512Gb) miatt vettem a 12Gb RAM modellt (+ jó akciót fogtam ki, így igazából olcsóbb is volt, mint a 8/256 modell, cserébe csúnya színt kell a tok alatt rejtegetnem). Kényelmi okoból szeretem, ha van offline zene a telefonomon + sok videót-képet csinálok és nem akartam 2 havonta gyalulni a háttértárat.

    Sosem zárok be appokat és az asztalra ki van téve a device care csempéje szórakozásból. Kb sosem megy 8.5 fölé a foglalt memória, szóval nem tudom elképzelni, hogy a 8 Gb + SSD gyorsítótár ne lenne elég a hétköznapokra.

    Szerintem akinek *kell* a 12Gb memória, az kb azok, akik laptop helyett a telefonjukat használják összetettebb feladatokra is - ami a felhasználóknak egy nagyon-nagyon szűk rétege lehet (bár logikus, hogy az ilyen felhasználókat a csúcsmodellben kell megfogni). A felhasználók 99%-a szempontjából a 12 Gb memória szerintem ikább egy ugyanolyan számháború, mint a 200 MP kamera.

  • joccmocc

    csendes újonc

    Nektek mennyit merül a telefon az éjszaka során?
    Kb 2 hónappal ezelőttig meg mernék esküdni, hogy nekem kb 5-8% volt az átlag 8-9 óra alatt. Aztán a marciusi frissítés után elszállt teljesen, kb 20%, amit egy WC helyrehozott, visszament kb 8-10%-ra. A OneUI6.1-re frissítés óta szebb estéken 12-15%- ot merül, de néha 20% is megesik. WC nem segit. FR-t szeretném elkerülni, mert nagyon sok munkával kapcsolatos dolog van beállítva, amiket nagy szívás lenne újracsinálni.

  • joccmocc

    csendes újonc

    Köszi a válaszokat mindenkinek! Akkor megvan a program hétvégére. Hátha csak van egy rouge appom és egy FR megoldja.

  • joccmocc

    csendes újonc

    Update a magas idle drain témában: pénteken ment a FR, azóta 3% a merülés éjszaka + a használat közbeni merülés is jobbnak tűnik (még tanul a telefon, de reménykedem, hogy az nem rontja el nagyon). Viszont az asszony tegnap mondta, hogy a legutóbbi frissítés óta nagyon merül az alap S23-ja, ami alapján gyanús, hogy valamelyik app, amit mindketten használunk veszik össze a oneUI frissítéssel.

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz OPiiPO #17191 üzenetére

    Valamennyi mechanikus mozgás szerintem azért van minden kamerában itt is. 10x lencsét használva tudok egy kb másfél méterre lévő tárgyra, vagy egy 10 méterre lévő tárgyra is fókuszálni (ill. az S23U összes kamerájával meg lehet ezt csinálni a saját optimális tartományukban), ami alapján feltételezem, hogy van mechanikus mozgása a lencserendszernek. De egyetértek, amikor 3x ről vált az ember 10x re, elég látványos, ahogyan digitálisan zoomol be a 3x képre, és nem mechanikus zoomolás történik.

    Amúgy hacsak nincs kiválasztva az, hogy enforce-olva legyen a dedikált lencse, az alapértelmezett kamera app szabadon váltogatja, hogy pl. a 10x képet tényleg a 10x lencsével, vagy 3x lencse + digi zoom-mal csinálja-e. Elég látványos, ahogy ilyenkor megváltozik a perspektíva.

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz zenit73 #17239 üzenetére

    Én viszonylag sokat beszélek édesanyámmal viberen, és alkalomszerűen én is tapasztalok hasonló hibát, viszont nálunk az szokta okozni, ha 1) hanghívást (telefonon vagy appban) kap ő, illetve ha 2) minimalizálja a hívás ablakát (pl átmegy másik appba a hívás közben) 3) random (nem tudjuk semmihez sem kötni). Ha én csinálom ugyanezeket (1,2), az nem okoz gondot. Az én oldalamon az tud galibát okozni, ha beszélgetés közben megyek el otthonról, és a WiFi-ről túl lassan áll át az én telefonom mobilnetre (ez hol jelentkezik, hol nem). Neki egy Samsung A34 telefonja van, nekem S23U.

    Ma is beszéltem vele egy órán keresztül viberen, és a hsz-ed olvasva volt kihangosítva képernyőletakarás, képernyőkikapcsolás, normál telefonos hang esetén képernyő ki-be, de nem tapasztaltam semmi hibát. Az egyetlen, amit észrevettem, hogy kihangosítva a telefont az asztalra téve sztereoban szól mindkét hangszóró (a telefon tetején + alján is), a képernyőt letekarva pedig kikapcsol a felső hangszóró, ami biztos vagyok benne, hogy szándékos reakció (ezt amúgy viber, whatsapp, messenger és normál telefonhívás esetén is csinálja, meg merem kockáztatni, hogy a telefon programjában van benne, nem pedig viber funkció).

    Ha ilyen "smart flip" tokja van (gyártanak még olyat?), ami befolyásolja a képernyőn megjelenő információkat, azt el tudom képzelni, hogy arra nincs a viber optimalizálva, és anomáliákat okozhat.

    [ Szerkesztve ]

  • joccmocc

    csendes újonc

    válasz zenit73 #17262 üzenetére

    Én olyankor szoktam bt fülessel beszélni, amikor nem szabadok a kezeim, így olyankor nekem mindig lezárt képernyőn van a telefon - és nem tapasztaltam ilyen problémát (legalábbis nem tűnt fel, szóval az biztos, h nem gyakori, míg nálatok gondolom az, ha megoldást keresel rá).
    Sajnos nem tudom, mi lehet a gond. Füles nélkül is előjön a probléma vagy csak fülessel?

  • joccmocc

    csendes újonc

    Én néhány hete panaszkodtam a magas idle drain-re (~10-12% éjszaka, takarékos üzemmódban). A telefon nem bírt ki 24h-t 80% -> 30% között használva, amit régebben simán tudott ~3h SOT-tal (üzenetüldő appok, emailek, napi kb 30-60 perc böngészés). FR után éjszakai merülés visszament 3-4%-ra, napi 3-4h SOT-tal kb 22-24h alatt megy le 80% -> 30%. Új korában (kb egy éve) 85% -> 30% kb 27h alatt ment le. Kíváncsi vagyok, hogy meddig tart ki a mostani honeymoon állapot..

    Amúgy nekem a márciusi frissítés után volt a mélypont, volt, hogy 24%-ot merült overnight, azt egy WC valamennyire helyrehozta, de a 6.1 telepítése után megint nem volt klafa (ld. hsz eleje).

    Asszony S23-ja is jobban merül a 6.1 óta. Szerintem is az van, amit Prien írt, most már az S24-re megy a fókusz optimalizáláskor, ha valami gixszer van a rendszer és a hardver között, vagy valamelyik app és a rendszer között az S23U-n, az egyre kevésbé lesz fontos a fejlesztőknek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák