Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz joccmocc #17075 üzenetére

    A ram használat csalóka, amikor 8.5t mutat, akkoris sok gigányi gyorsitótárazott szemét van/lehet benne.
    Én kb az a tipus vagyok amit lentebb irtál. Sőt, poénból megnyitottam mindent egymás után sorban ami csak fent van a telómon. Kb már halálra untam magam mire először ujranyitást tapasztaltam(pedig voltak jateokok, komoly ramzabalo appok, nem csak kb notepad :D ) . DE! a vicc, hogy a legtöbször app probléma, app security issue miatt nyilogattak ujra, nem ram fogyás miatt. Illetve az urjanyitas kb annyi mint amig az 1x animaciosok vegignezik az animaciot, szinte elhanyagolhato ido. 12gigára én tényleg csak akkor tudok ugy gondolni hogy kell, musthave, stb, ha munkaállomásként használom DEX-en es tartalmoszerkesztes közben...a vilag osszes memoriaja sem eleg.Ott konkretan problema ha pl video vagy kepszerekesztes kozben atrakva egy masik appba folytatni a melot, azt mondja a telo, h nem rakod at, mert nincs ram :D Az faj. Más scenariot nem tudok. Max akkor, ha nem lennének app szintu huncutsagok, es minden letezo app orokke nyitva marad amig be nem zarod(de ekkor se nagyon fajna h huszonX app utan(kozben az osszes random watcher, logolo, hatterben futo bent van) kell varnom 0.7mp-et. :D

    Persze remekül csináltad, háttértárból sosem elég, énis szivesen tolnám 512essel, de szerencsére a szukos 128 után 256 gigán pompásan elférek kompromisszum nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

  • klaya86

    senior tag

    válasz joccmocc #17075 üzenetére

    A nagyobb háttértár oké. Az más tészta. Ott elhiszem, hogy valakinek szüksége lehet rá és ki is használja.

Új hozzászólás Aktív témák