Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz S@c@ #2146 üzenetére

    S22 volt az előd kp 3 hónapig használtam, azelőtt S20+ és S9+ de meguntam a nagy telefonokat. Az S22 nekem hatalmas csalódás volt: laggolt, melegedett, merült pedig teljesen normál módon használtam semmi extra. Telekomtól vásároltam nem valami kétes helyről és mégis olyan volt mit, ha valami nem lenne rendben vele. A végén már egy feltöltéssel 11-12 órát saccolt és naponta 2-3-szor rá kellett tölteni. Többször újra raktam mindet megtettem, amit lehet, de semmi változás nem volt így az S23-ra cseréltem amint megjelent. Már azon voltam, hogy átpártolok iPhone-ra, de az S23 hatalmas előrelépés az elődökhöz képest és ezt nem hiszik el az S22 topikban ott azon vannak talán 10-20% az előrelépés üzemidőben. Nekem a személyes tapasztalatom legalább 50-60% a javulás azonos használat mellett. Ezen felül, hogy jobb az üzemidő a felhasználói élmény is sokkal jobb. Nem röccen soha semmi lagg, nem melegszik, fluid az egész rendszer. Ég és föld a különbség az S22 és S23 között!

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Új hozzászólás Aktív témák