Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz fecs #2359 üzenetére

    Mindenképp tesztelem majd melegedésre. Jó, hogy írtad, mert így elsőre szigorúan maradok garis körülmények között, és ha sikerül megsütnöm, akkor kérek újat :DD . Mondjuk egy rootolás után ha visszatesz az ember egy friss gyári romot, azt nem szabad, hogy észevegyék.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Legendd

    senior tag

    válasz fecs #2359 üzenetére

    Mondjuk az i4-em is melegszik, ha mondjuk egy Modern Combat 2 megy rajta 20 percnél tovább. Igaz, sosem fagy le, sosem kell resetelni, sőt, igazából azért szeretem csak az iOs-t, mert 2007 óta egyszer kellett resetelnem :D pedig 1 hetet megy mindig kikapcsolás nélkül.

    Más:
    Sajnálom, hogy Szegeden amúgy semmi nincs, abban reménykedem, hogy mielőtt megveszem (ugyanis cserélni fogom az i4-et egy SGSII-re 1:1-ben /T-sek/), lesz kirakva itt is egy a Media Marktban...ha azt a fránya flash-t tudná a szifon, nem is gondolkodnék...
    Eleinte én tuti nem fogom rootolni, pedig a JB miatt tudom, mennyire jó dolgok ezek, viszont tanuljam meg kezelni, aztán vagánykodhatok :D
    Hány irányú giroszkóp van a telefonban? Tud olyat a Modern C. 2-ben, hogy amerre fordítod a telefont, arra fordul a játékban a kép?
    Másnál is fagy a beépített böngésző?
    Ki honnan szedi hozzá az .apk-kat?
    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Alea iacta est!

Aktív témák