Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz proci985 #1855 üzenetére

    valamint úgy volt, hogy Bar legalább egy része megmarad... nos, legalább akkor az úton mellette el lehetett volna menni, ha anomáliák zárják le a területet... vagy nemtom, a térkép miatt eléggé fura a dolog.

    Itt mire gondolsz? Ezt nem igazán értem. Útlevágásokra? Kár, hogy a bár nincs benne, rostok a kedvenc pályám volt az SoC-ben, olyan jól el lehetett mászkálni rajta, főleg az elhagyottabb részein.

    A térképen vannak hajmeresztő dolgok ám, például Red Forest "kapcsolódási" pontjai. Az északi átjáró megy army warehouse-ba (ami DK-re van tőle), bár egy, az erdőt megkerülő kis földutat rajzoltak oda. A DK-i átjáró megy viszont Garbage-be. A raktártelepekről viszont megy út red forestbe, ezt elírták volna?

    Szerk: ami érdekes, hogy elvileg limanszk (vagy a kórház után) nem pripyat undergroundnak kellene jönni? A játék is így hivatkozik rá, csodálkoztam is, hogy lehet limanszkból alagút a táj túlsó felére, pripyatba, erre hirtelen az erőműnél találtam magam.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák