Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • éééénZoli

    csendes tag

    Sziasztok!

    egy kis segítség kellene! adott egy t-online kapcsolat barátnéőméknél! eddig csak simán az asztali gépen volt net egy huawei Smart AXMT800U-T modemmel! és wifire is szükség lenne így vásároltam egy tp-link wr740n routert! bekonfigoltam nagy küzdelmek árán és akkor volt net a gépen is és wifivel a telefonokon és egy laptopon is!aztán áramtalanítva lett az egész és utána elment minden és sehogy sem sikerült újra beállítani a t-home ügyfélszolgálatnál azt mondták hogy ők nem tudnak ebben segíteni ha amodemmel jó akkor lehet a router van rosszul konfigolva és ha ők állítják be akkor azért fizetni kell! a routert kipróbáltam itthon upc-s nettel semmi baja nem volt, egy fórumon azt tanácsolták hogy cseréljek modemet mert ez a huawei már elég szakállas darab, illetve egyik ismerősöm is ezt tanácsolt, és nem szeretik egymást, a d-link dsl 360r1-et ajánlották hogy az jó lesz!mivel a sima 360r kevésbé jó és hamar melegszik de ez a t1-es verzió már egész jó! szóval a kérdésem az lenne hogy ez a d-link modem és a tp-link router összeférnek?mert olvastam néhány hozzászólást ahol panaszkodtak erre az összeállításra is! tehát nem szeretném feleslegesen megvetetni a modemet velük ha ezek után sem lesz jó! valahol ennek utána lehet nézni hogy kompatibilis e ez d-link modem és tplink wr740n router?

Új hozzászólás Aktív témák