Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    LOGOUT blog

    válasz Gloob #25495 üzenetére

    mint ezek az újabb, lézeres gépek. Itt az első használat előtt fel kell vele térképeztetni a lakást? Igen.

    Mi van, ha valamelyik ajtót nem nyitom ki a térkép készítésnél, és oda nem tud bemenni. Később hozzá lehet adni, vagy újra kell készíteni? Igen, terület felosztása kész térkép után.

    Valószínűleg Dream lesz a kiszemelt robi. Az asszony iPonos, én droidos. Eddig a MyHomot használtuk, de ő szeretné használni a Siri-t hozzá. Lehet úgy hogy ő felteszi a Dreamword-öt, én maradok a MyHomnál, vagy felteszem én is a Dream appot, és használjuk egy fiiókból? Ez jó kérdés.
    (/Mi Home és DreameHome)
    de ez két külön regisztráció, szerintem nincs átjárás, vagy egyik vagy másik, megosztani lehet eszközt

    Tud az app rutinokat kezelni? Gondolok olyanra, hogy beállítok egy sorrendet, azt elmentem, és azt használom, vagy ezt mindig újra be kell állítani?
    Van Cleaning Sequence, hogy mi legyen neki az első.

    De szerintem fix rutinokat ez mêg nem tud.

    Menüpontok magyarul, nem olyan ördöngösség .[link]

    Az ne zavarjon össze, hogy D9 , hasonló a szoftver, nekem ez volt, ez alapján szedtem össze, eltérés lesz persze..
    Ez a Mi Home felület ( L10s Pro benne van), a DreameHome hasonló, de eszköz hiányában arról érdemben nem tudok most nyilatkozni.

    [ Szerkesztve ]

    Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

Új hozzászólás Aktív témák