Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAbre

    veterán

    válasz mrrr74 #10912 üzenetére

    n00n kolléga által is adott linken
    "No fee ATM withdrawals up to HUF 75,000 per month"
    Nincs hónapforduló írva,elolvastam regisztráció előtt anno összefoglalót ott se volt írva ilyen fajta korlátozás.
    Most nem tudom megnézni,ha regelnék 1 új fiókot,hogy ott a standard fiók kiválasztásánál jelez vmi féle hónapfordulót,mert azt írja,sajnáljuk de valamilyen hiba történt.(Ha kell küldöm a screenshootot.)

    Az apró betűs részt úgy értettem(azért is volt macskakörömban",mert nem szó szerint kell érteni),hogy nem olvastam végig a "szerződést",így nem ugrálhatok ez ügyben.
    Mert jogos,végig kéne nézni minden opciót,és teljesen tisztában lenni a dolgokkal.
    De miután leírást elolvastam,és jókat írtatok róla,nem éreztem szükségét,végig nézni,hogy van-e vmi trükk a dologban.

    Amúgy a te linkeden sincs semmi hónap forduló említve,vagy legalább csillagozva,hogy nem szó szerint kell érteni.Szóval ebben meg én nem adok neked igazat!

    Tuomas: Ezt úgy érted,hogy mindenkinek kötelezően van mobil előfizetése,ezáltal ott legalább találkoznia kellett, ezzel a fogalommal?

    MasterMark:
    Ez igaz,de bármi cég jelzi csillaggal vagy egyéb módon a nem 1értelmű dolgokat ,mert jogilag a szerződések nem egyértelmű pontja a szerződött felett pártolják,nem a fogalmazóét.
    De nagyon ezeken ugrálunk már. :W
    Részemről lezárva,jogos volt a kérésem,hogy rakjuk bele,mert ahogy én se tudtam,más se tudja/tudta.

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

Új hozzászólás Aktív témák