Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Kolondrum #62 üzenetére

    Nézd én nem kétlem, hogy valami minimális különbséget fogsz tapasztalni...de hogy releváns különbségnek nem szabad keletkezni két jó minőségű kábel között az biztos...ekkora hossz különbségnél nincs sem ellenálás különbség, sem semmi olyan tényező ami érdemben
    befojásolná a töltési időt! Amit én most mértem, az 20cm(xiaomi kábel) 100cm(gyári Nexus 5 kábel) mindekttő pontosan ugyanakkora feszültséggel és áramerősséggel tölötte a powerbankot,,,ergo ugyanannyi idő is feltölteni mindkettőnek...

    Rossz minőségű kábellel meg felesleges tesztelni, mert azt gondolom, hogy alap, hogy olyat meg ne használjon senki... :U

    De kérlek ezt még mindig ne kötekedésnek vedd, egyszerűen mindenki elmondja a saját véleményét :R
    Ráadásul becsülöm, hogy erre energiát szánsz, és tesztet írsz... :R az mindenkinek hasznos....

    Szerk:
    Illetve azt is megfigyeltem mikor megvettem (mert kimértem mindent vásárlás után) hogy töltöttségi állapot függvényében változik a felvett áramerősség is...Gondolom majd ezt te is tapasztalod...
    Az előbbi fotón amit linkeltem, ezért nem érdemes a számokat nézni...mert majdnem fullon van a bankom,,a fotó csak az eszköz miatt került fel, nem a számok miatt ;)

    [ Szerkesztve ]

  • aero.

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Kolondrum #62 üzenetére

    Hehe, ezt én is észrevettem. Gyári 1m-es USB telókábellel néztem, hogy mi a csudának áll még 6 óra töltés után is csak 3 leddel. A rövid gyárival meg simán megvan az 5-5,5 óra. :)

    Elvileg nem szabadna, hiszen 1 méteren még minimális lehet a veszteség, de nálam is áll a jelenség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák