Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morneo.it

    senior tag

    válasz Dicker #1423 üzenetére

    IPS a Lenovo, nem OLED.

    “The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

  • zacci

    aktív tag

    válasz Dicker #1423 üzenetére

    Ha onmagahoz kepest nezed, talan nem rossz vetel. Ha a Xiaomi pad-hoz hasonlitod, akko nem tul jo vetel. Az sd730g cpu az sd860-hoz kepest harmat gyenge. A toltes lassabb. A billentyuzete viszont jobbnak tunik, bar en nem csipem az ilyen tapipad megoldast, ahol nincs kulon eger gomb. A 3.2-es type-c ketsegtelenup elony a Xiaomihoz kepest. En a Lenovo Xiaoxin tab pro-t neztem es erosen gondolkoztam h az legyen a befuto, de vegul jol dontottem.
    Ugyanis az OLED panelrol azt irtak h nem tul jo a kepe a pixelelrendezes miatt. A toltese szinten atom lassu a pro-hoz kepest. A masik es donto erv a OS volt. Sokan szidjak a lenovo rendszeret mert atom bugos. Random rendszer omlasok stb. Es sajnos a lenovo supportja hiresen fosh. Semilyen frissitest nem talaltam hozza, csak idegesen obegato usereket. Volt mar olyan tabom (HP), aminek hasonloan xar volt a supportja, bar maga a gep onmagaban parades volt akkoriban. Lenovonal nincs normalis community. A xiaomi eseteben elerhetok a romok, van normalisnak nevezheto support es mogotte van egy egeszen komoly community. En nem akartam xopni azzal h megveszek dragan egy eszkozt es a gyarto konkretan xarik a supportra. Nem akartam varni a csodat, ezert inkabb alapbol megvettem a csodat a pro kepeben :DDD
    A type c 3.2-ot kicsit sajnalom meg az sd kartya hianyat, de elobbi tokeletesen helyettesitheto a cast-al. Kiprobaltam es teljesen jol lehet cast-on keresztul jatszani is. A lenovo ugyan tudja a wifi6-ot, de a teljesitmenye emlekeim szerint messze elmarad a xiaomi pro-tol. Bar valszeg ua. a wifi benne,de lehet bugos a drivere, passz.
    A tarhelyre meg figyelek es ennyike.
    Szoval ha nem letezne a Xiaomi pad pro, akkor sem biztos, h megkockaztatnam a Lenovot a fentiek fenyeben, pedig arbaj egeszen korrekt!

    A wildvine problemaval a Xiaomi konkretan tokon lotte magat, de szerintem van ra esely, h javitjak. Nalam L1-et ir a DRM info, de nem tudom tesztelni, mert nincs Netflix elofizetesem es csak e miatt meg nem is fogok elofizetni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák