Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz ak76 #152 üzenetére

    Muszáj őszintének lennem, mert nem az van, hogy kifogtam egy gyári hibás vackot, vagy hater lennék, és lelki kielégülést okozna egy típus ledorongolása, több haverom, ismerősöm ugyan ezeket a hibákat tapasztalta a 9-es szériánál mint én, és ezekről beszélni kell.

    Na ne szórakozz már, ilyen bullshit mellébeszélést is ritkán olvasni, illetve ezzel nyitni alapvetően a "hazudni is tudni kell(ene)" kategóriába lehetne sorolni.
    Márpedig ez kielégülést jelentett a számodra, mert aki ennyit ír, egy állítólag nem utált készülékről, annak ez ejakuláció.
    Nah szóval, a több haver is ismerős, az mennyi? Nálam ez a több minimum 5. Veled együtt legyen hat, szóval a regényed alapján szinte egyszerre vettétek meg a telefont és mindenkinél ugyanezeket a regény hibákat produkálta, amiből én semmit, ismétlem semmit nem tapasztaltam, mert egy jól irányzott karlendítéssel kivágtam volna az ablakon már rég a készüléket.
    Ha nem egyszerre vettétek meg a több ismerős, haverral mittomén, akkor jó nagy lehet a haveri kötöttség, hogy ennyi nem volt a másikban, hogy hülye vagy B+, nehogy megvedd a telefont, mert ilyen "hibái" vannak. Szóval már az indító szöveg baromság.

    Nem térek ki mindenre, de ebből semmi nem igaz, a fényszenzor, meg közelség érzékelő is, nem is jól működik, hanem kiválóan. S10e felmossa? Nekem s10+ volt, ez a szar fos sáomi meg szinte ugyanolyan frankó képeket lőtt kültérben és beltérben is, mint a samsung. Viszont azt hozzáteszem, hogy a kamera bugos lehetett több felhasználónál, mert valóban volt rá panasz. Beltérben elég rossz fényben volt az üzlet, előkap és katt. nem nevezném úgy a minőségét, hogy ezt bármi felmossa és akkor nem mókóltam semmit a kamerával. vagy ezek a városi képek, szintén zsebből ki és automatán úgy, ahogy a szoftver jónak érezte, katt
    de az estiek is teljesen frankók, viszont abból nincs olyanom, ami publikus lenne, de majd készítek.
    Ami jobbat csinál az iphone xs max készülékem, de az bármelyik ma kapható készüléket agyonveri, de arra sem írnám, hogy felmossa a padlót vele, csak egyszerűen szebb képeket csinál bárhol, bármikor, bármilyen fényben.

    Na mindegy, már így is többet írtam, mint szerettem volna, nálam egyetlen negatívum volt a mikrofon brutálisan szar minősége, viszont a tegnapi frissítéssel lehet, hogy javítottak rajta, még nem próbáltam.
    Cöhh :-D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák