Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megyerik

    csendes tag

    Sziasztok!

    A hozzászólásokat olvasva úgy tűnik, van itt néhány komolyabb szaki, szeretnék segítséget kérni.
    Elég fura dolgokat produkál a készülék. Messenger üzenetek megjönnek, de nem kapok róluk értesítést, csak amikor megnyitom a programot akkor látom. Aztán vannak olyan dolgok is, amik (számomra) memória problémára utalnak. Manuálisan bezárok minden programot, megnyitom pl az eredmenyek.com applikáciot és a bet265 appot. A kettő közt csak úgy tudok váltani, hogy addigra a másikat újraindítja, mintha nem tárolná a memóriában. A FB applikációban ha megnyitok bármit, visszagomb után nem oda rák vissza a timeline-ban ahol voltam, hanem újratölti az egészet. Számtalanszor, ha a home gombbal kilépek egy programból, vékony fehér csík veszi körbe az ikonokat, és 4-5 másodpercig nem reagál a ki jelző. Kamera indításnál minden 4-5. alkalommal 10-12 másodperc, mire valóban elindult és használni lehet. Autóban megy a BT-kihangosítás, ha közben hív valaki, 10-ből 9szer ujrakezdi a lejátszást,ami egy 3 perces zenénél nem lenne akkora baj, viszont egy 90 perces podcastnél már nem örömteli. Mindezt úgy, hogy mindenféle akkukímélőt kikapcsoltam, a programoknak minden engedélyt megadtam, próbálkoztam a programok lockolásával is, de csak ideig óráig jelent megoldást.

    Bármilyen véleményt, javaslatot szívesen vennék, mert sajnos ez már a napi használatot jelentősen befolyásolja, ha nem sikerül ezen valamit javítani, akkor fel év után meg kell válnom tőle.

Új hozzászólás Aktív témák