Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mizoli

    addikt

    válasz ∂яσнυη #16334 üzenetére

    Nem biztos, hogy másnak is jó lenne. :D
    Jópár rendszeralkalmazást, MIUI appot töröltem (van helyettük más), az összes felhőszolgáltatást töröltem (nem lehet pl. kapcsolatokat, adatokat szinkronizálni sem a Google-lel, sem a Xiaomi-val).
    Egyéb Google és Android appok/szolgáltatások jó része tiltva van, vagy csak korlátozottan futhatnak, telepített appok engedélyei megnyírbálva, nekem fontos Xposed (WSM) modulok telepítve, meg csomó ilyesmi. (Gondoltam már rá, hogy összeszedem a változásokat, de sok munka, és nem érdekel tulajképpen senkit).
    Nova launcherem van, ami eleve gyorsabb, mint a MIUI launcher, egyedi widget-eket csináltam, egyedi ikonok vannak (ezt időnként változtatom), stb.

    Eredmény, hogy lényegesen gyorsabb, mint az eredeti v5 MIUI, (de írhatnék mást is, csak nem akarom borzolni a kedélyeket :) ), nem kémkedik utánam senki - legalábbis nem látványosan :) , kifejezetten tetszik a felület, ami nem is hasonlít a MIUI-ra. Viszont a mélyben mégis ott az eddigi legjobb, legstabilabb MIUI - persze szerintem az :)

    Talán csinálok egy személyes adatok nélküli flashelhető zip-et belőle, de nem ígérem meg.
    Egy csomó megvásárolt programot is törölni kellene (pl. Nova), és máris nem ugyanaz az egész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák