Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mizoli

    addikt

    válasz Fejvadi #7156 üzenetére

    Gondolom, ha választasz egy sötét hátteret, az nem az igazi, mert a tárcsázó, névjegyzék, sms háttér ettől nem változik. A MIUI-ban (legalábbis a V5-ben) szinte mindent külön-külön tudsz témázni, ezért nem baj, ha valami nem tetszik egy sötét témában, azt külön áttémázod :) Jó szó :) Pl. csak a tárcsázót, vagy az ikonokat cseréled, stb.
    Sőt, használhatsz külön tárcsázó alkalmazást, vannak nagyon szépek, feketék is, bár leginkább fizetősek, de nem drágák.

    Esetleg próbálhatnál a gyári helyett egy másik launchert, pl. Nova vagy Go ezekhez van sötét téma, de nem tudom, hogy jönnek ki a V6 MIUI-val, V5-nél nem volt gond a Nova-val. A Themer-rel majdnem azt csinálsz, amit akarsz, totál át tudod szabni az egész megjelenést. Te magad tudsz widgeteket, felületeket létrehozni, ezekre forró pontokat tenni, stb. Nem olyan egyszerű a használata, el lehet benne mélyedni :), de nem is bonyolult, ha rászánod magad tudok segíteni. Persze vannak kész témák is, és át tudod alakítani őket. MIUI alatt nincs vele tapasztalatom. AOSP-t sajnos lassítja (ezért töröltem), nyilván a MIUI-t is, ha egyáltalán fut rajta, ezt nem próbáltam.

    Nekem most minden ilyen sötét (névjegyzék, tárcsázó, üzenet is), és a betűk mindenhol fehérek.
    [L:/dl/upc/2014-12/127800_golocker2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-12/127800_golocker2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák