Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowK

    tag

    válasz drbree #629 üzenetére

    Most ha már azt hoztad fel előnyként, hogy nem tucat, akkor tulajdonképpen presztízs kérdést említesz, viszont valójában brand szinten szervíz és rendes globális értékesítő nélküli "noname kínai" dologban különbözöl az amúgy márkás brand tucatoktól. Ez csak a másik oldala annak amit mondtál, ha már mindenképpen a presztízst is előhozzuk szempontként.

    Én értem, hogy maga a hardver minőségi, nem vonom kétségbe, sőt, a speckókból én magam is látom. DE! senki se veszi hozzá, hogy a szolgáltatásnak is van ára. Ha azt nézem, hogy egy Samsungnak vagy LGnek minden országban van helyi szervíz hálózata, az önmagában szolgáltatás, ezt a cég is betervezte, ők se azért csinálják ezeket, mert jó móka. Viszont a Kínából egyenként rendelt, szervíz hálózattal nem rendelkező izét utaztatok postán, akkor el kéne várni, hogy jóval olcsóbb legyen, másképp meg minek? Úgy, hogy kb egy árban vannak a brand márákkal ahol van rendes hazai szervíz stb, úgy ezeket a Xiaomi Mi3-akat drágállom.
    Szeretném világossá tenni, hogy ezek a mondatok nem véletlenül végződnek kérdőjellel, ezt kérdezem, nem pedig kérdésszerűen próbálok valamit szajkózni, simán csak érdekel az álláspontotok ezekkel kapcsolatban :)

    Ha már itt tartunk, hogy magyar gari, kínai gari stb, akkor valaki meg tudná mondani, hogy pl egy ilyen "EU garancia" konkrétan mit akar jelenteni hasonló webshopokban?
    http://www.ujmobilok.hu/index.php?oid=items&gyarto=2&did=1672
    nekem 1 év EU gar alatt 1 év nem magyar forgalmazói, hanem 1 év gyári garancia jut eszembe, máképp mitől lenne "EU garancia" ? De lehet tévedek, ezért kérdezem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák