Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz zeee #498 üzenetére

    Milyen frissítésekre gondolsz? Android frissítés nincs és szerintem nem is lesz. A sygic-nek szoktak lenni frissítései. Nekem mondjuk nem a voucher-es sygic van amit adnak hozzá, hanem külön vásárolt fullos, és sygic nélküli készüléket vettem. A voucher változat 1 főverzióval régebbi, 16-os helyett 15-ös. A térképek évente néhányszor frissülnek, a szoftver akár sűrűbben, ha van valami javítás vagy új funkció. A voucher verziót nem tudom. Ha meg tudod venni 5ezerrel olcsóbban sygic nélkül akkor jobban megéri a webről venni fullost, 16€ vagy 20€, és ez a legújabb. [link]

    Nekem nincs gondom a készülékkel. Az újratervezés gyorsasága attól függ hogy mekkora útvonal van beadva, egy 5 km-es utat gyorsabban újratervez mint egy 2000 km-est. Bekapcsolás után elég gyorsan talál gps jelet, ha kb ugyanott kapcsoltad be ahol előtte ki lett kapcsolva, és nem telt el sok idő. Egyéb esetben a teljes gps keresési procedúrát végig kell járnia, ez több perc is lehet, de net eléréssel gyorsítható. Én általában otthon kapcsolom ki, meg utána be is, így gyorsan fog pozíciót. De ha elvinném 200 km-t és úgy kapcsolnám be akkor biztos tovább tartana.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák