Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz F1DO #4722 üzenetére

    Hello!
    Ha megnézed alaposabban a MAIN-t és FS-t, akkor észre lehet venni, hogy egyik sem CENT_EUROPE (ami ugyebár SE-knél a mi régiónk), hanem HUTCHISON (ami fogalmam sincs, hogy meik régió :D ). A SEUS a legújabb CENT_EUROPE-os verzióra frissít... Hogy miért nem adtak ki erre a régióra R1FA037-es szoftot azt talán az SE megtudná mondani...
    Ja, és szerencsére a magyar nyelvet a custom_pack tartalmazza, vagyis teljeseen mindegy milyen régiójú MAIN/FS-t raksz fel.
    És még egy ötlet... Tán ha a CDA átírnánk HUTCHISON régióra, a SEUS is feltenné rá az R1FA037-es szoftot, csak akkor cusomizálni kellene a magyar nyelvért... Így is kell, bár attól függ, hogy ki hogy szereti...

    Lasy: Tudom te is otthon vagy az SE világban (már ha ugyanaz vagy, mint a SEportálon Lasy), és akkor szerintem te is tudod ki az a "den_po". És hogy milyen sokat köszönhetünk neki... Vagyis ha ő is azt írja a se-nse-n, hogy van R1FA037 akkor ne nekem, hanem neki hidd el...

    Legnagyobb tisztelettel!
    ExPeacer

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák