Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jadro

    veterán

    válasz syl5 #5347 üzenetére

    Én hétfőn kaptam kézhez a telefont és most untam meg a szar hangminőséget és a lassú visszalépkedést a főképernyőre. :) Pedig nem akartam elsietni a dolgot, de nagyon ajánlom én is az új romot. Ég és föld! (Vanillát raktam fel, nem a T-s variációt)

    Nem akarom túlbonyolítani a programokat, ezért pl az alap contact progit, sms kezelőt, böngészőt használom pl. Nekem megfelelnek. Az sms kezelőt kiegészítettem a az sms popup nevűvel, mert ez lezárt állapotban is szépen kivilágosítja a képernyőt ha jön üzenet. (Van még pár hasznos beállítása) A handcent sms nekem nem tetszett.

    - APNdroid a 3g ki be kapcsolgatásához vagy letiltásához.
    - MSN droid messengerhez
    -Task panel - programok kilövése, kivételek készítése (widgetje is van, egy gombnyomásra zárja a futó dolgokat
    -GoMarks google bookmark kezelő és szinkronizáló
    -Quick Profiles - Profilok beállítása rettentő részletesen. Nekem nagyon fontos a profilok váltogatása úgyhogy ez alap.
    -Keep screen a megadott programoknál nem kapcsolja le a képernyőt csak ha bezárod vagy háttérbe teszed a programot. BÖngészésnél pl nagyon hasznos tud lenni
    Valami fájlkezelő, nekem az Estrongs file explorer jön be. Van estrongs task manager is.

    FEltettem a beautiful widgetet próbaképpen. Szép de szerintem emiatt merült az akkum mintegy 35%-ot éjszaka airplane módban. Helyette órának feltettem a digiclock nevűt. Szépen konfigolható, dátumot is kiír. Teljesen jó.

    Hirtelen ennyi. :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák