Keresés

Hirdetés

  • Q, mint Quiet: új változat született a Chieftec Apexből

    ph A E-ATX lapokat is fogadni képes torony új verziója zajcsillapító paneleket és teli előlapot kapott a némaság érdekében.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz Deck #5149 üzenetére

    A fényerővel nincs baj. Általában a bal szélétől van egy kicsit fentebb húzva (értsd: a minimumtól egy picit több), + automatikus, de ugyanígy volt beállítva kk-n is. A programok szintén megegyeznek azzal, ami a kk-n volt. Nincs facebookom, nincs messenger, nincs semmilyen háttérben futó hülyeség, csak ami kell. Konkrétan program alig van rajta... :D Nem tudom h mi ragadhat be. Amit észrevettem, h a play szolgáltatás letiltásával mintha kevesebbet merülne, csak minden program kiírja, h kell, meg nem tudok belépni az áruházba, meg mindig be kell írni az email címet meg stb ha letiltom, így meg elég gáz... na mind1, én is bízok az 5.1ben :K Szerencsére a gyorsasággal most nincs baj, csak csináljanak vmit az üzemidővel!!

    (#5150) Cris99: jaja, a SOT nagyon kevés a kk-hoz képest. Ha pihentetem a telefont, aktiválom a staminát, így igazából nyugalmi állapotban nem merül, de amint megy a mobilnet meg a chrome... mennek lefelé a %ok.

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák