Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Nem túl szerencsés kulcsszavakkal kereshettem, úgyhogy kénytelen vagyok kérdezni :B :

    A saját memóriája kb teli van. 1-2 helyet amit látok (fényképek, frissítés óta a shareit könyvtár, stb) kitakarítottam, de így is csak 6-700 mega zabad hely vna a 16 gigából.

    Korábban lollipop alatt kingroottal és purifyval egész jól ki lehetett takarítani, most egyelőre még nem elérhető rá ilyen módon a root. Kérdés tehát hogy root nélkül hogy tudnám megnézni mi zabálja a helyet és kitakartani, és/vagy van-e tipp 1-2 szemetelős könyvtárra ami így meghízhatott.

    A beállításoknál nézve android rendszer 4,4Gb,(nem tudom ebből mennyi a rendszer és mennyi a szemét) alkalmazások 11,36 (legnagyobb a here 1,5Gb egy 0,9Gb játék, fél gigaa navigátor, a többi huszon-harmincmegás, kizárt hogy összejöjjön bő 11 giga), a többi már apróság. szerk: Ja, hogy ez mindkét memórián lévő programok... Akkor főleg nem vágom mi az a bő 10 giga ami a C-n van.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák