Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • béke

    aktív tag

    válasz béke #14253 üzenetére

    lNos valamit nagyon elcseszhettem, pedig mindent a leírás alapján csináltam és ráadásul sima ügy volt flash progi...telefon le gomb usb rá dug és csinálta is amit kell majd a telefont lecsati majd újra indult elkezdte csinálni hogy applikációk optimalizálása vagy mi az kb 10 perc volt majd újra indult... na és itt jött a problém mielőtt betöltené a rendszert kódot kér pedig ki kapcsoltam mindent rajta és hiába nyomkodom össze vissza nem enged belépni sehova, megpróbáltam még egyszer az egész eljárást és ugyan ez lett most nem értem az egészet!!!! ráadásul nem is használtam kódot a telefonhoz soha, (Nem lehetséges hogy mivel a teló külföldi és itthoni szoft volt rajta most pedig vissza állt az előző valamilyen verzióra beállításra ahol még valakinek a kódja benne marathatott magyarul arra gondolok mint mondjuk egy win rendszer helyre állítás?! most mi tévő legyek használhatatlan a telóm.

    ui: (Az előző tulajt is felzargattam ő azt mondta hogy használta a lock-ot és 4db 1-es volt a kódja de persze ez nekem nem segített!)
    :F

    Alá írás :)

Új hozzászólás Aktív témák